Emekliye Devletten Müjdeli Haber Geldi, Hemen Onaylı Krediler Bugün Resmen Başladı, Şart Yok

Son Dakika: Emekliye devletten müjde var. Hemen onaylı krediler bugün itibariyle başlıyor. Sizlerde emekliyseniz nakit ihtiyacınızı gidereceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 18.09.2021 - 23:11 18.09.2021 - 23:11 Vural Pars

Emekliye devletten müjde var. Hemen onaylı krediler bugün itibariyle başlıyor. 50.000 TL üzerinde 24 ay vadeye kadar kredi verilecek. 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler 36 ay vade ile işlem yaparken bu limit üzerinde kredi kullanmak isteyen emeklilere devlet destekli olarak 24 ay vadeli kamu bankalarından kredi onayı verilecek.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden sadece emekli olan kişilere verilecek olan bu krediler de yüksek limitli kredi almanız ile birlikte diğer bankadaki olan borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak da tüm banka borçlarımızı tek bir yere ödeme kolaylığı sağlayacaksınız. 

Ziraat bankası'ndan devlet destekli emekli kredisi kampanyası...

Ziraat Bankası üzerinden devlet destekli olarak emekli kredisi kampanyasına katılabiliyorsunuz. 200 bin TL'ye kadar verilecek olan devlet desteklemesi kredisine başvuru yapmak istiyorsanız bankadan maaş alma şartı vardır. yüksek limitli kredilerde 24 ay vadeye kadar işlem yapacak olan Ziraat Bankası vermiş olduğu krediler devlet destekli olarak işlem yapacağı için kişilerden bazı şartlara uygun olmasını isteyecek.

50.000 TL üzerinde kredi kullanacak olan kişiler emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda Kredi notu düşük olsa bile hemen kredi onayı alabilecekler. 50.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi alacak olan emekliler diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarında kapatabilecek.

Ziraat Bankası şubelerinden veya Ziraat bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak emekli kredisi kampanyasına katılabilir ve devlet destekli faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 

emekliye-devletten-mujdeli-haber-geldi-hemen-onayli-krediler-bugun-resmen-basladi-sart-yok1

Halkbank'ta emekliye hızlı bir şekilde kredi onayı sunacak...

Halkbank üzerinden de emekli olan kişilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kampanyası sunulacak. Halkbank emekli maaşı alan müşterilerine 50.000 TL ve üzerinde aynı gün içerisinde gelir belgesiz ve sadece kimlikleri ile birlikte kredi onayı verecek. 24 ay vadeye kadar alacağınız bu kredilerde banka kredi politikalarına uygun olan kişiler hemen aynı bir içerisinde banka şubesinden Kredi kullanabilecek. Halkbank üzerinden emekli maaşı almayan kişiler ise emekli maaşını bankaya taşımalı durumunda ilk maaşlarını çektikten sonra ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecekler. Halkbank üzerinden emekli maaşı alıyorsunuz ayrıca bankanın size vermiş olduğu emekli promosyonlarından da faydalananileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@