Emekliye ek ödeme için anlaşma sağlandı! 1500 TL ve üstü maaş alan emekliye 2000 TL karşılıksız para veriliyor. Emekliye ek ödeme imkanları yıl sonu yaklaşırken daha da çok araştırılan ve gündemde olan konulardan biri haline dönüştü. Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında yapılan anlaşma sonucunda emekli vatandaşlar artık maaşlarına ek olarak karşılıksız ve geri ödemesi para alabiliyor. 2018 yılında yapılan düzenleme ile Emekliye banka promosyonu dönemi başlamıştı. Bankalar, emekli vatandaşları kendilerine çekebilmek maaş müşterisi yapabilmek için kampanya üstüne kampanya yapmaya devam ediyor. Gerekli şartları taşıyan emeklilere, maaşlarına göre promosyon veriliyor. Peki en çok hangi banka promosyon veriyor? Emekliye en yüksek promosyon veren bankalar ve detaylar haberimizde…

Yeni yıla zamla başlamaya hazırlanan emekli vatandaşlar için bankaların promosyon süreci de devam ediyor. Emekliye ek ödeme imkanı sağlayan bankalar maaşa göre promosyon ödemesi yapıyor. Promosyon ödemesi maaşa göre farklılık gösterdiği gibi aynı zamanda bankaya göre de farklı olarak ödeniyor. Hem devlet bankaları hem de özel bankalar emekliye banka promosyonu verirken yeni yapılan kampanyalarla birlikte promosyon ücretlerine de zam geldi. Peki emekli promosyon ödemesi için ne yapmak gerekiyor? Bankaya emekli promosyon başvurusu nasıl yapılır? En yüksek promosyon veren bankalar ve detaylar haberimizde…

emekliye-ek-odeme-icin-anlasma-saglandi-1500-tl-ve-ustu-maas-alan-emekliye-2000-tl-karsiliksiz-p-3

EMEKLİ PROMOSYONU ALMAK İÇİN ŞARTLAR

Bankalardan emekli promosyonu almak için birtakım şartlara uygun olmak gerekiyor. Emekliye verilen promosyon ödemeleri maaşa göre farklılık gösteriyor. En önemli şart ise promosyon ödemesi almak için seçtiğiniz bankaya maaşınızı taşımak ve 3 yıl boyunca kalma sözü vermek. Verilecek olan promosyon tutarı emekli vatandaşların aylık maaşı üzerinden hesap ediliyor. Bazı bankalar promosyon ödemeleri için ek koşul isterken bazı bankalar ise sadece maaş taşıma işlemleri ile promosyon veriyor. Peki hangi banka ne kadar promosyon ediyor? Haberimizin devamında Emekliye promosyon veren bankalar ve promosyon tutarları yer alıyor.

emekliye-ek-odeme-icin-anlasma-saglandi-1500-tl-ve-ustu-maas-alan-emekliye-2000-tl-karsiliksiz-p-2

EMEKLİYE EN YÜKSEK PROMOSYON VEREN BANKALAR

AKBANK: Akbank, 31 Aralık 2021 tarihine kadar maaşını taşıyan emeklilere 1750 lira ile 2 bin 500 TL arasında promosyon ödemesi yapıyor. maaşınıza göre ödemelerden faydalanabilirsiniz.

DENİZBANK: Emekli vatandaşlar 31 Aralık 2021 tarihine kadar maaşlarını DenizBank'a taşımaları durumunda maaşa göre 675 TL ile 1000 TL arasında promosyon ödemesi alabiliyor.

GARANTİ BBVA: Emekli vatandaşlar maaşlarını Garanti Bankası'na taşımaları ve 3 yıl bunca kalmadı tarihi vermeleri durumunda 1300 TL ile 2000 TL arasında değişen promosyon ödemesi ne ek olarak arkadaşlarını getirerek 250 TL’de nakit para alabiliyor.

HALKBANK: Emekliye ek ödeme veren Halkbank’ta 500 TL ile 750 TL arasında nakit promosyon desteği sağlıyor.

İŞ BANKASI: İş Bankası 31 Aralık 2021 tarihine kadar maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma tarihi veren emeklilere bin 750 TL ile 2000 TL arasında nakit promosyon ödemesi yapıyor.

QNB FİNANSBANK: Emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalmadı ağrıdı veren emeklilere promosyon ödemesi veren Finansbank'ın ödemeleri maaşa göre 750 lira ile bin TL arasında değişiyor.

ŞEKERBANK: Emekliye nakit promosyonu veren bankalar arasında yer alan Şekerbank 1.250 TL ile 1750 TL arasında promosyon ödüyor.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI (TEB): TEB Bankası da maaşını taşıyan ve aynı zamanda taahhüde ek olarak 2 adet otomatik fatura talimatı veren emeklilere bin 200 TL ile 1800 TL arasında nakit promosyon veriyor.

VAKIFBANK: Vakıfbank Emekliye promosyon ödemeleri ne güncelledi. Yıl sonuna kadar devam eden başvurularda maaş müşterisi olan emeklilere maaşına göre 500 TL ile 750 TL arasında promosyon veriliyor.

ZİRAAT BANKASI: Ziraat Bankası maaşını taşıyan ve 3 yıl kalma sözü veren emeklilere maaşlarına göre 500 TL ile 750 TL arasında promosyon veriyor.

FİBABANK: Emekli maaşını taşıyan emeklilere Fibabanka tarafından üç yıl kalma taahhüdü vermeleri halinde 500 TL ile 750 TL arasında değişen nakit promosyon imkanı sağlanıyor.

ING: ING Bank 31 Aralık 2021 tarihine kadar emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü veren emeklilere maaşlarına göre 1200 TL ile 1750 TL arasında nakit promosyon ödüyor.