Emekliye Ek Ödeme Müjdesi! e-Devlet Üzerinden Başvurular Başladı. Herkes Faydalanacak!

Bütün emekliler bu haber ile sevinecek. Duyuru yayınlandı, e-devlet üzerinden yapılacak başvuru ile 1.900 TL tutarında destek ödemesi yapılacak. SSK, Bağ-kur, SGK ve emeklilerini ilgilendiren ödeme...

Ekonomi 26.10.2021 - 09:23 26.10.2021 - 09:23 Vural Pars

Bütün emekliler bu haber ile sevinecek. Duyuru yayınlandı, e-devlet üzerinden yapılacak başvuru ile 1.900 TL tutarında destek ödemesi yapılacak. SSK, Bağ-kur, SGK ve emeklilerini ilgilendiren ödeme başvuru yapıldığında alınabilecek.

Bugün yayınlanan duyuru ile tüm emeklileri ilgilendiren destek ödemesi umut oldu. Başvuruyu e-devlet üzerinden gerçekleştiren emeklilere 1.900 TL tutarında ödeme yapılacak. Emekli vatandaşlara müjdeli haber geldi. Maaşlarına asgari ücret üzerinden sabitleme beklenirken, gelen haber emeklileri sevindirdi. Tüm emekliler e devlet üzerinden başvuru yaptıklarında 1.900 TL tutarındaki ödemeye hak kazanacak. Yeni emekli olan vatandaşlar ve emekli olmuş olan tüm vatandaşlar bu kampanyaya başvuru yapabilecek. Kampanyaya başvuru yapabilmek için e devlet uygulamasını kullanmak yeterli.

Emekli maaşı için düşük olduğu düşüncesini savunan ve şikâyetçi olan emeklilere bankalar kampanya düzenliyor. Can suyu niteliğinde olan kampanyalar ile emekliler artık rahat bir nefes alacak. Son günlerde ön plana çıkan ve güncellenen kampanyalar ile emeklilerin yüzü gülüyor. Emekliler için banka promosyonları ile ilgili duyuru yapan TEB Bankası, emekliye tek seferde 1.900 TL ek ödeme vereceğini basına duyurdu. Basına duyurulan bu promosyon ile 1.600 TL lik tutara, kredi kartı kullanımı halinde ise her ay 100 TL ve üzeri sağlık ve gıda alışverişlerinde indirim uygulanacak. Bunun yanı sıra en fazla 50 TL ve 6 ay boyunca bir ay için 300 TL indirim verilecek.

emekliye-ek-odeme-mujdesi-e-devlet-uzerinden-basvurular-basladi-herkes-faydalanacak11

Promosyon Başvuruları E-Devlet’ten Yapılacak.

Emekli promosyon ödemesi için TEB Bankası başvuru şartını önemsiyor. Promosyondan faydalanmak için öncelikli olarak emekli maaşın bu bankaya taşınması gerekiyor. 3 yıl boyunda emekli maaşını bu bankadan almak şartı ile promosyon hak edilecek. Promosyon için üç yıl beklemek gerekmiyor. Başvuru işlemlerini tamamlayan herkes 3 gün içinde promosyon parasını hesabında görebilir. Başvurular banka üzerinden veya e devlet üzerinden yapılabilir.

Emekli Promosyonu Ne Zaman Son Erecek?

Emeklilerin promosyondan faydalanmaları için başvurular Nisan ayı itibari ile başlamıştı. Birçok banka promosyon kampanyasına son verirken, TEB Bankası promosyon kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı. Başvuruda bulunmak isteyen emekliler yılsonuna kadar başvurularını yapabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@