Emekliye geri ödemesiz karşılıksız para! 1.500 TL maaş alana 850 TL, 2.500 TL maaş alana 1.250 TL ödeniyor. Emekli vatandaşlara peş peşe bankalardan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Özellikle son günlerde ekonomik sıkıntı yaşayan emeklilerin şikayetleri sık sık gündeme otururken bankalar bu soruna çözüm olacak karşılıksız geri ödemesiz para dağıtıyor. Bankaların emeklilere sağladıkları ödeme maaşa göre farklılık gösteriyor. Emekli maaşına göre ödeme almak isteyenler için başvuru koşulları ve detaylar haberimizde…

Bankalardan emekli vatandaşlar için peş peşe açıklamalar geliyor. Emekli promosyonu dönemi hala devam ederken son olarak ING Bank milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren bir açıklama yayınladı. ING Bank tarafından yapılan açıklamada maaşını taşıyan emeklilere binlerce lira karşılıksız ve geri ödemesiz para yatırılacağı duyuruldu. ING Bank emekli promosyonu emekli maaşına göre farklılık gösteriyor. Ancak en düşük 850 TL en yüksek 1250 TL ödeme veriliyor. Peki ING Bank emekli promosyonu almak için ne yapmak gerekiyor? ING Bank emekli promosyon başvurusu nasıl yapılır?

emekliye-geri-odemesiz-karsiliksiz-para-1500-tl-maas-alana-850-tl-2500-tl-maas-alana-1250-tl-ode-2

ING BANK EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR 2021?

Türkiye'nin en çok tercih edilen ve son dönemlerde avantajlı faiz oranları ile dikkat çeken bankalarından olan ING Bank emekli promosyonu ile ilgili yeni bir duyuru daha yayınladığı nokta bankadan yapılan açıklamaya göre emeklilerin maaşına göre alacakları promosyon tutarları şu şekilde belirlendi;

1500 TL'ye kadar maaş alan emekliler 675 TL,

2.500 TL'ye kadar maaş alan emekliler 850 TL,

500 TL ve üstü maaş alan emekliler 1.000 TL nakit promosyon ödemesi alabilir. ING Bank emekli vatandaşların fatura talimatı vermesi durumunda promosyon ödemelerini artırabiliyor. en yakın ING Bank şubesine giderek ya da ING Bank telefon bankacılığı üzerinden promosyon konusunda detaylı bilgileri müşteri temsilcisi aracılığı ile alabilirsiniz.

emekliye-geri-odemesiz-karsiliksiz-para-1500-tl-maas-alana-850-tl-2500-tl-maas-alana-1250-tl-ode-3

ING BANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU ŞARTLARI

ING Bank emekli promosyonu almak için bir takım şartlar bulunuyor. Öncelikle emekli vatandaşların maaşlarını ING Bank’a taşımaları ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermeleri gerekiyor. Taahhüt veren emekliler hemen promosyon ödemesini tahsil edebiliyor. Ancak emeklilerin daha sonra fikir değiştirmesi ve başka bir bankaya maaşını taşımak istemesi durumunda promosyon ödemesi Geri talep ediliyor.

emekliye-geri-odemesiz-karsiliksiz-para-1500-tl-maas-alana-850-tl-2500-tl-maas-alana-1250-tl-ode-11

ING BANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Emekli vatandaşlar için promosyon ödemesi sağlayan ING banka promosyon başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Türkiye genelinde bulunan banka şubeleri üzerinden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabiliyor. ING Bank emekli promosyon ödemeleri ne başvuru aynı zamanda Telefon bankacılığı üzerinden de yapılabiliyor.