Emekliye İhtiyaç Kredisi Başladı! 4 gün içinde başvuru yapan emekli 100.000 TL alacak!

Ziraat Bankası Acil Para İsteyenlere Gece Açıklaması Yaptı! Acil Para İsteyenler Hemen Başvuru Yapması Gerekiyor Ziraat Bankası Acil Para İsteyenlere Gece Açıklaması Yaptı! Acil Para İsteyenler Hemen Başvuru Yapması Gerekiyor

Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek, 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 24 ay vadeli yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek, 100000 TL nakit kredi kullanmak istiyorsanız başvurunuzun kamu bankaları ve bazı özel bankalar üzerinden gerçekleştirelim, kredi kullanabilmektesiniz. Emekli olan vatandaşlara verilecek olan bu kredilerde, ayrıca diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatarak işlem yapabilmektesiniz. 

Ziraat Bankası 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, başvuruların en yakın banka şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde yapabiliyor. Ziraat Bankası, hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet şifresiyle birlikte Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden de Emekli Kredisi kullanabilirsiniz. 

Denizbank

Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, emekli maaşını bu bankadan alıyorsa, SMS atarak, kredi alabiliyor. Sms ile kredi başvurusu için kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına gönderin. 

Akbank

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka hesabı olması durumunda, Akbank Direkt uygulaması, şifresini alarak banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi alabilmektedir. Akbank ayrıca cep telefonunuz üzerinden sizlere, SMS attırarak da kredi imkanı sunmaktadır. Kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı doğru bir şekilde yazdıktan sonra bu mesajı: 44 25 numarasına göndererek, 10 dakika içerisinde size gelecek olan cevap ile kredi sonucunu hemen öğrenebileceksiniz.