Acil paraya ihtiyacı olan emekliler için yapılan Bu kampanyada 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veya nakit avans limiti kullanabileceksiniz. Emekli olmanız durumunda herhangi bir başvuru için şart gerekmiyor. Emekli maaşını hesabınızın üzerinden alacağınız 5000 TL nakit kredi kampanyasında başvuru yapan emekliler ihtiyaç sahibi olması durumunda hemen onay alabilir. 

Emekli vatandaşlar için yapılan bu kampanyaya hem kamu bankaları hem de özel bankalar dahil oldu. Emekli maaş hesabınıza t.c. kimlik numaranız ile yatırabileceğiniz 5000 TL ödemelerde ihtiyaç kredisi kullanırsanız geri ödemelerini 36 ay vadeye kadar yaparken nakit avans limiti kullanırsanız ise 12 ay vadeye kadar geri ödemesini yapacaksınız. 

Emekli olan kişiler başvuru yaptıktan 5 dakika sonra sonucu öğrenebilecek ve acil ihtiyaçları olması durumunda hafta sonu olsa bile nakit imkanından faydalanabilir.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlara verilecek olan yeni nakit kampanyasında 5000 TL kullanmak isteyen kişiler mobil uygulama üzerinden hızlı bir şekilde başvuru yapabiliyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 5000 TL'ye kadar hemen işlem yapabilir ve bankadan 36 ay vadeli düşük faizli emekli için verilen destek Kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Emekli maaşını Ziraat bankası'na taşıyarak bu bankanın diğer kampanyalarından daha yararlanabiliyorsunuz. 

1710505

Akbank

Akbank sabah yapmış olduğu duyuru ile birlikte emekli olan vatandaşlara 5000 TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Akbank'ın mobil uygulaması olan Akbank direkt'e uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte sizlere belirtilen şartlar dahilinde hızlı bir şekilde Kredi sonucu verilecek. Emekli olan kişiler Akbank uygulaması üzerinden başvuru yapabilir sonucunu hemen öğrenebilir.

Qnb Finansbank

5000 TL ödeme almak isteyen emekliler emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda istedikleri zaman mobil uygulama aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Qnb Finansbank ayrıca sms ile emekli olan vatandaşlara ne kadar kredi onayı alacaklarını gösteriyor. Emekli olan kişiler qnb Finansbank uygulamasına giriş yapmadan sms ile başvuru yapmak istiyorsa kimlik numarasına 5030 numarasına bankaya kayıtlı olan cep telefonuna ile yapmaları durumunda hemen Kredi kullanabilecek.