Emekli maaş ödemeleri ikiye çıkarıldı. Tek maaşı yetersiz bulanlar çok sevinecek. Milyonlarca emekli bu haberi bekliyordu. Ekim ayında güncel gelişmeler haberimizde...

Emekliye yapılacak promosyon ödemelerinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Milyonlarca emekli bir yerine iki maaş alacak. Peki ama bu nasıl oluyor? Detaylar haberimizde...  Emeklilere sevindirici haber geldi! Hem SSK hem de BAĞ-KUR emeklileri artık promosyon ve maaş tutarında ekstra bir ödeme kazanma şansına sahip olacaklar. Fakat ödemelerin ne zaman gerçekleşeceği ve miktarları gibi detayları merak edenler için aşağıda bilgileri sunuyoruz.

Bankaların emeklilere yönelik sunduğu promosyonlarda birçok değişiklik ve avantajlı teklif bulunmaktadır. Eğer emekliyseniz ve maaşınızı bankaya taşımayı düşünüyorsanız, seçtiğiniz bankada üç yıl kalma taahhüdünde bulunduğunuz takdirde, hem promosyon hem de ekstra bir maaş ikramiye elde edebilirsiniz. Üstelik bankalar bu promosyonlar için herhangi bir ek şart talep etmiyor.

Promosyon oranları ve teklifleri bankadan bankaya değişiyor. İşte bu konuda bazı bilgiler:

Banka Emekli Promosyon Kampanyaları Ekim 2023

  • ING Bank: Eğer aylık maaşınız 3 bin 500 TL ve altında ise, 5 bin 100 TL promosyon alabilirsiniz. 10 bin TL ve üzeri maaşı olanlar için promosyon miktarı 8 bin 500 TL'ye kadar çıkabiliyor. Fatura talimatlarıyla toplamda 12 bin 500 lira promosyon kazanabilirsiniz. Kampanyanın bitiş tarihi 31 Ekim.

  • AKBANK: Maaşı 3 bin 499 TL ve altında olan emeklilere 6 bin TL, 10 bin TL üzerindeki maaşlar için 10 bin lira promosyon veriliyor. Fatura talimatlarıyla ekstra 2 bin lira kazanabilirsiniz.

  • GARANTİ BBVA: 3 bin 500 TL ve altındaki maaşlara 4 bin 500 TL promosyon sunuluyor, 10 bin TL üzerindeki maaşlar için ise 7 bin 500 TL promosyon kazanma şansı var. Ayrıca belirli harcamalarla 1.000 TL bonus kazanabilirsiniz.

  • YAPIKREDİ: Aylık geliriniz 3 bin 499 lira ve altında ise, 4 bin 500 lira promosyon alabilirsiniz. 10 bin TL üzerindeki maaşlar için bu miktar 7 bin 500 TL'ye çıkıyor. Kredi kartıyla yapacağınız harcamalarla ek promosyon kazanabilirsiniz.

  • DENİZBANK: Bankanın web sitesinden alınan bilgilere göre; 10 bin TL üzeri maaşlar için 5 bin lira promosyon veriliyor.

  • İŞ BANKASI: 3 bin 500 TL ve altı maaşlar için 4 bin 500 lira promosyon sunuluyor, 10 bin TL maaşlar için ise bu miktar 7 bin 500 TL. Bu kampanya 31 Ekim’e kadar sürüyor.

    Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?
  • QNB FİNANSBANK: 3 bin 499 TL altı maaşlar için 4 bin 800 lira promosyon alabilirsiniz. 10 bin TL ve üzeri maaşlar için promosyon miktarı 8 bin lira. Kredi kartı indirimleriyle toplam avantaj 9 bin 200 liraya ulaşıyor.