Emekliye karşılıksız, geri ödemesiz nakit para! Tüm emeklilere 2000 TL veriliyor, 250 TL ek ödeme yapılıyor! Tüm emekliler için çifte ödeme müjdesi biraz önce duyuruldu. SSK, BAĞ-KUR ve emekli sandığı park etmiyor aynı zamanda dul ve yetim maaşı alanlar da faydalanıyor. Emekli vatandaşların yapması gereken tek şey ise başvuru yapmak. Özellikle geçim sıkıntısı çeken maddi durumu kötü olan ve paraya ihtiyacı olan emekleri bu ödemeler ilaç gibi gelecek. 2000 TL’ye varan geri ödemesiz ve karşılıksız para için ilk koşul bulunmuyor. Garanti Bankası tarafından sağlanacak olan promosyon ödemeleri ile ilgili tüm detayları haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Sosyal güvenlik kurumu ve bankalar arasında 2018 yılında yapılan anlaşma doğrultusunda bankalar tarafından emekliye promosyon ödemesi yapılıyor. Maaşını taşıyan ve üç yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere üç yıl için toplam nakit para yardımı veriliyor. Özellikle bazı özel bankalar emekli vatandaşlar için kesenin ağzını iyice açmış durumda. Emekli kendine çekmek düzenli maaş müşterisi yapmak isteyen bankalar nakit promosyon ödemesi ile sınırlı kalmıyor aynı zamanda yakınını getiren emeklilere ekstra ödeme yapıyor. Yılsonu yaklaşırken de emekliye promosyon ödemeleri güncellendi. Peki Garanti BBVA ne kadar emekli promosyonu veriyor? Garanti Bankası emekli promosyon başvuruları ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

emekliye-karsiliksiz-geri-odemesiz-nakit-para-tum-emeklilere-2000-tl-veriliyor-250-tl-ek-odeme-y-3

GARANTİ BBVA’DAN EMEKLİLERE 2000 TL’YE PROMOSYON

Garanti bankası tarafından yapılan resmi duyuruya göre maaşını taşıyan emeklilere aralık Ayı’nın son gününe kadar 2000 TL’ye promosyon ödemesi verilecek. Garanti Bankası’nın promosyon ödemesi için tek şartı ise maaşınızı taşımak ve taahhüt vermek. Yani üç yıl boyunca kalma sözü verirseniz garantiden 2000 TL nakit parayı anında alma şansınız bulunuyor. Bu sabah saatlerinde yaptığı resmi duyuru ile birlikte emekli promosyon ödemelerini güncelleyen garanti bankası herhangi bir ek koşul istemiyor. Promosyon tutarı ise maaşlara göre belirleniyor.

emekliye-karsiliksiz-geri-odemesiz-nakit-para-tum-emeklilere-2000-tl-veriliyor-250-tl-ek-odeme-y-2

YAKININI GETİRENE 250 TL ÖDÜL

Ayrıca Garanti Bankası’nın emekliler için promosyon süreci bununla sınırlı kalmıyor. Kendi maaşını taşıdıktan sonra emekli bir yakınını getiren emeklilere 250 TL ödül veriliyor. Üstelik bu ödül kişi başı olarak ödeniyor. Garanti Bankası’nın emekliye promosyon ödemelerinde yakınını getirene eskiden 150 TL ödül veriliyordu ancak yılbaşı öncesinde son bir kampanya olarak bu tutar 250 TL’ye yükseltildi.

emekliye-karsiliksiz-geri-odemesiz-nakit-para-tum-emeklilere-2000-tl-veriliyor-250-tl-ek-odeme-y-1

GARANTİ BANKASI PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti Bankası’nın güncel emekli promosyonu kampanyasına göre şu anda 1500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 1300 TL, 1500 TL ile 2500 TL arasında emekli maaşı alanlara 1650 TL, 2500 TL ve üstünde emekli maaşı alanlara 2000 TL nakit promosyon veriliyor. Garanti Bankası promosyon ödemesinden faydalanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey bankaya giderek maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmek.