Garanti BBVA, düşük faizli kredinin yanı sıra emekli müşterilerine Kasım ayında yüksek promosyon ödüyor. Böylelikle tek seferde 20 bin TL gibi bir ödeme alabilirsiniz.

Pek çok bankanın promosyon teklifi sunduğunu biliyoruz. Ancak bazı özel bankalar promosyonda rekor kırmak üzere. Üstelik emekli maaş müşterilerine özel hızlı kredi avantajı da sağlıyorlar. Garanti BBVA, emeklilere yönelik özel bir kampanya sunuyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için, emeklilerin Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan (SGK) aldıkları emekli maaşlarını Garanti BBVA’ya aktarmaları ve banka ile promosyon anlaşması imzalamaları gerekiyor. Bu kampanya, 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

Garanti BBVA’nın bu promosyon kampanyası, emekli müşterilere ekstra avantajlar da sunuyor. Emekliler, bu kampanyaya katılmak ve Garanti BBVA kredi kartlarıyla toplamda en az 500 TL harcama yapmak şartıyla 1.000 TL’lik ekstra promosyon kazanma fırsatına sahip oluyorlar.

emekliye-odeme-2

Garanti BBVA’nın emekli maaş promosyonu kapsamında özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi de sunuluyor. Emekliler, bu kampanya çerçevesinde 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir ve bu kredi 36 aya kadar vadeli seçeneklerle sunuluyor. Bu ihtiyaç kredisi, emeklilerin mali ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir destek sunuyor.

Emekli Kredi ve Promosyon Şartları

Kampanyadan yararlanma şartları şöyle sıralanabilir:

  • Aktif emekli statüsünde olmak ve en az 18 yaşında olmak.
  • Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyıp, promosyon anlaşması imzalamak.

Emekli Promosyon Ödemeleri

Kampanya kapsamında, emekli maaşı miktarına göre değişen promosyon ödemeleri yapılacak:

  • Emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olanlar için 4.500 TL,
  • 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlar için 5.250 TL,
  • 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlar için 6.750 TL,
  • 10.000 TL ve üzerinde olanlar için ise 7.500 TL maaş promosyonu ödeniyor.

Garanti BBVA kredi kartlarıyla 500 TL veya üzeri harcama yapan emeklilere ise 1.000 TL ek promosyon verilecek.