Emekliye Kasım'da 1800 TL Ek ödeme yapılıyor! Ay sonuna kadar başvuru şansı var ATM'den hemen çekiliyor

SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı emeklileri Kasım ayında 1800 TL ek ödeme alabiliyor. Başvurular ay sonuna kadar devam ediyor ve bu süreçte başvuru yapanlar ATM'den paralarını çekebiliyor.

Ekonomi 10.11.2021 - 19:29 10.11.2021 - 19:29 Volkan Arık

Milyonlarca emekli için Kasım ayında ek ödeme imkanı ortaya çıktı. Başvuru yapan emekliler Kasım ayında verilecek bu ödemeler sayesinde adeta rahat bir nefes alacak. Emekliye ek ödeme tutarı tam 1800 TL olarak açıklandı. Başvuru süresi ise ay sonuna kadar geçerli olacak. Yani 30 Kasım 2021 tarihine kadar başvuru yapan emekliler 1800 TL Ek ödemeden faydalanabilecek. Üstelik tüm emekler için bu kampanya geçerli. SGK, SSK ve BAĞ-KUR emeklileri ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlarda ödemeden yararlanabiliyor.

Kasım ayında 1800 TL emekliye ek ödeme olarak verilecek. Başvurular başladı bankaların promosyon ücretleri için başvuru işlemlerini tamamlayanlar 3 gün içinde ATM'den yada banka hesaplarından ödemeyi kullanabilecek. Tüm emekliler başvuru yapabiliyor ve ay sonuna kadar başvurular devam ediyor. Emekliye banka promosyonu ödemelerinde süreç 2021 yılının başında başlamıştı. Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren ya da bulunduğu bankada 3 yıl daha kalmak isteyen emekliler promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Peki Emekliye promosyon başvurusu nasıl yapılır? Emekli promosyonu güncel ne kadar? hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor?

emekliye-kasimda-1800-tl-ek-odeme-yapiliyor-ay-sonuna-kadar-basvuru-sansi-var-atmden-hemen-cekil-2

EMEKLİYE PROMOSYON VEREN BANKALAR

Emekli vatandaşları hemen hemen tüm bankalar promosyon ödemesi veriyor. Hem devlet bankaları tarafından hem de özel bankalar tarafından sağlanan promosyon ödemesi bankadan bankaya değişiyor. Ancak genel anlamda emekliye 500 TL ile 2000 TL arasında promosyon ödemesi yapıldığını söyleyebiliriz. Emekliye promosyon veren bankalar şu şekilde;

İş Bankası: İş Bankası, emekli maaşını taşıyan ve bankada kalma taahhüdü veren emeklilere 750 TL ile 1000 TL arasında promosyon ödemesi veriyor.

Halkbank: Devlet bankası Halkbank emekli vatandaşlara yüksek promosyon ödemesi yapan bankalardan biri. Halkbank emekliye maaşına göre 500 TL ile 750 TL arasında promosyon veriyor.

Fibabanka: Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere Fibabanka tarafından emekli maaşlarına göre 500 TL ile 750 TL arasında promosyon ödeniyor.

Garanti bbva: Emekliye promosyon konusunda çığır açan bankalardan biri Garanti Bankası. Maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere Garanti Bankası tarafından maaşlarına göre en düşük bin TL en yüksek 1500 TL promosyon ödeniyor. Aynı zamanda Garanti Bankası yakınını ya da arkadaşını gerektiren emekliye de kişi başına 150 TL ödeme yapıyor.

Yapı Kredi: Emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekliler için Yapı Kredi'de en yüksek promosyon veren bankalar arasında yer alıyor. Yapı Kredi'den emekliye maaşına göre en düşük 1200 TL en yüksek 1750 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

QNB Finansbank: Finansbank, emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekliye 750 lira ile bin TL arasında promosyon ödemesi sağlıyor.

emekliye-kasimda-1800-tl-ek-odeme-yapiliyor-ay-sonuna-kadar-basvuru-sansi-var-atmden-hemen-cekil-3

EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bildiğiniz üzere banka promosyonu almak için emekli vatandaşların maaşlarını taşıyarak başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekiyor. Emekli promosyon ücretleri için başvurular banka şubelerinden ve e-devlet üzerinden yapılabiliyor. Başvuru işlemlerini tamamlayıp taahhüdü imzaladıktan sonra Seçtiğiniz bankadan 3 gün içerisinde promosyon ücretini alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@