Emekli vatandaşlar arasından 6000’TL’ye varan ödeme alacakların kendi bankaları ve kredi kartları aracılığıyla bu ödemeleri elde edebilecekleri duyuruldu.

6000’TL’ye varan ödeme alacak emeklilerin yüzünü güldüren bu haber kapsamında ödemeleri kişilerin kendi hesapları ve kredi kartlarından sağlanacaktır. Emekliler yeni duyurulan bu kampanya dolayısıyla uygun faiz uygulaması ile istedikleri zaman 6000 TL’ye varan nakit olarak kredi alabileceklerdir. Bu kampanyadan yararlanacak olan vatandaşlar emekli maaşlarını aldıkları banka şubeleri üzerinden ya da mobil bankacılık üzerinden başvuruda bulunabileceklerdir.

Emekli vatandaşların 6000 TL’ye varan ödeme imkanından yaralanabilmeleri için bankaların uygulamış olduğu kredi şartlarını sağlamaları gerekmektedir. Başvuracak kişilerin kredi notlarının 1200 ve üzeri olması ve kendilerine kredi onaylanması halinde 6000 TL’ ye varan ödemeyi banka şubelerine gitmelerine gerek olmaksızın internet bankacılığı sayesinde elde edebilmektedirler. Bu kampanyaya başvuru yapacak olan emekli vatandaşlar emekli maaşlarını aldıkları bankalar üzerinden başvuru yapabilmektedirler.

6000 TL’ye Varan Emeklilere Yönelik Ödem Ziraat Bankası için nasıl yapılır?

Emekli vatandaşların en çok tercih ettiği bankalardan biri olan Ziraat Bankası 6000 TL’ye varan ödemeler konusunda kişilere imkan sağlamaktadır. Kişiler maaşlarını Ziraat Bankası aracılığıyla alıyorsa istedikleri zaman 750 TL miktarındaki emekli maaş promosyonu ve 250 bin TL miktarındaki ihtiyaç nakit kredisi kullanabilmektedirler. Bunun yanı sıra emekli vatandaşlar Ziraat Bankası aracılığıyla 6000 TL’ye varan acil nakit kredisi de alabilmektedirler. Başvuru için vatandaşlar uygun şartları sağlamaları halinde mobil bankacılık üzerinden başvuruda bulunabilmektedirler.

emekliye-kesin-odeme-duyurusu-6000-tl-almayan-kalmayacak

6000 TL’ye Varan Emeklilere Yönelik Ödem Vakıfbank için nasıl yapılır?

Emekli olan vatandaşlar emekli maaşlarını alabilmek için daha çok kamu bankalarını tercih etmektedirler. Bu nedenle Vakıfbank tercih edilen kamu bankalarının dışında yer almaktadır. Vakıfbank ihtiyaç halinde ve acil durumlarda kredi ve nakit avans hizmeti gibi birçok seçenek sunmaktadır. Emekli maaşlarını Vakıfbank aracılığıyla alan kişiler 6000 TL kredi miktarını 36 ay vade imkanı ile alabilmektedir. Bu kapsamda başvuru yapacak kişilerin emekli maaşlarını aldıkları banka hesapları üzerinde mobil olarak şifre almaları gerekmektedir. Alınan bu şifre ile beraber vatandaşlar daha hızlı işlem sağlayacak olup sağlanan bu ihtiyaç kredisi hizmetinden faydalanabilmektedirler. Eğer emekli vatandaşlar maaşlarını Vakıfbank aracılığı ile almıyorlarsa maaş hesaplarını Vakıfbank üzerine taşıyarak bu kampanyadan faydalanabilmektedirler.