Emekliye kolay kredi dönemi başladı! Tam 100.000 TL düşük faizli kredi için bu bankalara başvurun!

Emekliye kolay kredi dönemi başladı. Bankalar bu sabah duyuru yaparak tam 100.000 TL düşük faizli emekli kredisi vereceklerini açıkladı.

Ekonomi 08.11.2021 - 11:32 08.11.2021 - 11:32 Volkan Arık

Emekliye kolay kredi dönemi başladı. Bankalar bu sabah duyuru yaparak tam 100.000 TL düşük faizli emekli kredisi vereceklerini açıkladı. Emekliye kolay kredi veren bankalar son dönemlerde en çok aranan konular arasında yer alıyor. Bankalar, özellikle de müşterisi olan emeklilere kredi ve faiz oranları konusunda birçok kolaylık sağlamaktan geri durmuyor. Son olarak emekli kredisi açıklaması kamu bankalarından geldi. Denizbank, Ziraat ve Halkbank müşterisi olan emekli vatandaşlar için yeni bir kredi kampanyasının duyurusunu yaptı. Peki bankaların emekli kredisi şartları neler? Emekli kredisi veren bankalar ve başvuru şartları haberimizde…

Emekli vatandaşlar zam dönemini büyük bir heyecanla beklerken Güzel haber bankalardan geldi. Bankalar, emekli vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Emekliye tam 100 bin TL kredi vermeye hazırlanan bankalar, uygun ve avantajlı faiz oranlarıyla da yardımcı oluyor. Bankaların emekli kredisi kampanyası başladı. Başvuru yapan emekliler, gereken koşullara uygun olmaları durumunda hemen kredi kullanabiliyor. Üstelik geri ödeme planı da tamamen emeklilerin maddi durumuna uygun olarak yapılıyor. Peki emekli kredisi başvuru şartları neler? Emekliye kredi veren bankalar hangileri? İşte emekli kredisi şartları ve detaylar...

emekliye-kolay-kredi-donemi-basladi-tam-100000-tl-dusuk-faizli-kredi-icin-bu-bankalara-basvurun-1

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası, emekli kredisi veren bankalar arasında öne çıkıyor. Devlet bankası, Kasım ayında da emeklilere başvuru yapmaları durumunda 100.000 TL kredi sağlıyor. Maaşınızı Ziraat Bankası’ndan alıyorsanız uygun faiz oranları ile kredi kullanma şansınız bulunuyor. Ziraat Bankası emekli kredisi yüzde 1.63 faiz oranı ile veriliyor.mu 36 ay vadeli olarak kullanabileceğiniz kredinin üst limitli 100.000 TL. aynı zamanda geri ödeme nerede 3 ay ödeme ertelemeli ya da eşit taksitle ödeme şeklinde yapılabiliyor.

emekliye-kolay-kredi-donemi-basladi-tam-100000-tl-dusuk-faizli-kredi-icin-bu-bankalara-basvurun-3

HALKBANK EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank'ta emekli müşterileri için kampanya yapan bankalar arasında yer alıyor. Özellikle son dönemlerde esnaf girişimci ve KOBİ’lere faizsiz kredi şansı sağlayan Halkbank Şimdi de emekliler için yeni bir kampanyaya imza atıyor. Halk Bankası emekli kredisi kampanyası kapsamında başvuru yapan emekli müşterilerine yüzde 1.60’tan başlayan faiz oranlarıyla kredi veriyor. Halkbank emekli kredisi kampanyasında üst limit ise 50 bin TL olarak açıklandı. Emekli kredisi kampanyasında vade sayısı 24 olarak belirlendi. Bildiğiniz üzere BDDK geçtiğimiz aylarda bir karar alarak 50 bin TL ve üstü kredilerde taksit sayısını 24 aya indirilmişti. Halkbank geri ödemede de uygun koşullar sunuyor. Kullandığınız krediyi aylık eşit taksitli, azalan taksitli, artan taksitli, 3 ayda 1 eşit taksitle, serbest ödemeli şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

emekliye-kolay-kredi-donemi-basladi-tam-100000-tl-dusuk-faizli-kredi-icin-bu-bankalara-basvurun-4

DENİZBANK EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI

DenizBank, emekli maaşını bankadan alan müşterilerine Tam 100 bin TL'ye kadar acil nakit kredisi sağlıyor. Emekli kredisi kampanyası kapsamında DenizBank'tan yüzde 1.59 faiz oranları ile kredi kullanmak mümkün. 36 ay vadeli olarak verilen DenizBank emekli kredisi için başvurular şubelerden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor. Ayrıca DenizBank emekli müşterilerinden başvuru sırasında Kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, Son aya ait ikamet adresinizin bulunduğu bir fatura istiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@