Emekliye kredi değil, ek ödeme verilecek! 40.000 TL'ye kadar onay almak mümkün olacak!

Emekliye kredi değil, ek ödeme verilecek! 40.000 TL'ye kadar onay almak mümkün olacak! Emekli maaş hesabı olan kişilere hemen ödemeli 40.000 TL kredi ve ek hesap verilecek. Bu kredi kampanyasını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank yapacak! 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden 40.000 TL'ye kadar emekli kredisi kullanacak olan vatandaşların şartlara uygun olmaları durumunda 36 ay vadeli olarak işlemleri gerçekleştirilebilecektir. 3 ay ertelemeli olarak kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu emekli maaş almış olduğunuz banka üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. 

PTT emekli kredisi başladı! 16 milyon emekliye PTT’den 80.000 TL’ye varan nakit destek PTT emekli kredisi başladı! 16 milyon emekliye PTT’den 80.000 TL’ye varan nakit destek

Ziraat Bankası 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa en yakın banka şubesine giderek kolay bir şekilde emekli kredisi alabiliyor. 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi şartlarınıza uygun olmanız durumunda hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve nakit kredi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları emekli kredi kampanyasında gelir belki sorarak, verecekleri 40.000 TL kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan emekliler ayrıca, kendi emekli maaş hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ise banka hesapları üzerinden kredilerini kullanabilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden internet bankacılığı uygulamasını kullanarak hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Vakıfbank ve Halkbank

Devlet bankası olan VakıfBank Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlarda ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden işlemlerini internet bankacılığı üzerinden yapabiliyor. Devlet bankası olarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emekliler, 40000 TL'ye kadar kredi kullanmak için banka şubelerine gitmelerine gerek kalmayacak. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirecek olan bu kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirecek ve internet bankacılığı üzerinden emekler için verilen düşük faizli krediden yararlanabilecek. 

Emekli maaşı uygun olan vatandaşlarımızı bir şekilde kredi kullanabilir. 36 ay vadeli ödeme, kampus oluşturarak, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi alabilir.