Emekliye Maaş Karşılığı Yeni Müjde Geldi, Maaş Taşımalı Nakit İmkanı Başvurusu Rekor Kırdı

Emekliye Maaş Karşılığı Yeni Müjde Geldi, Maaş Taşımalı Nakit İmkanı Başvurusu Rekor Kırdı. Son dakika olarak emekliye müjde duyurusu yapan bankalar, hemen başvuru yapanlara destek verecek...

Ekonomi 16.08.2021 - 20:21 16.08.2021 - 20:21 Vural Pars

Emekli olan kişiler maaş taşımalı kredi başvurusu yaparak işlem yapmaktadırlar. Bu krediler daha çok kredi notu düşük olan kişilerin kullandığı kredilerdir. Sizlerde eğer bankalar üzerinden bir kredi kullanacaksanız, o bankaya maaş taşıyarak hem yüksek limitli kredi alabilir hem de kredi notunu düşük olsa bile ona yazabilirsiniz. Bilindiği gibi bankalardan kredi almak isteyen kişiler kredi notu düşük olduğu zaman onay alamıyor. Ama bu durum emekliler için geçerli değildir. Emekliler maaş aldıkları bankalardan kredi notu düşük olsa bile işlem yapabiliyor. Şimdi sizlere maaş taşıması yapacağınız ve hızlı bir şekilde onay alacağınız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Ziraat Bankası maaş taşımalı emekli kredisi başvurusu

Emekli bankası dediğimiz zaman aklımıza Ziraat Bankası gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden emekli olan kişiler hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilmektedirler. Emekli maaşınızı eğer bu bankadan almıyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek emekli maaşınızı bu bankaya taşımak istediğinizi söylerseniz, sizlere 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilecektir. Tamamen maaşınıza göre belirlenen bu limitlerde kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere hemen sonuç verilir. Kredi sonucu olumlu olan kişiler ise kredilerine en yakın banka şubelerinden kullanacaklardır. Ayrıca başvuru yaptığınız banka şubesinden bir hesabınız varsa onay almanız durumunda internet bankacılığı üzerinden de 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvuruları sadece banka şubelerinden yapılıyor. Bu yüzden kimliğinizle birlikte en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor.

Garanti Bankası maaş taşımalı emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Emekli olan kişiler emekli maaşlarını eğer Garanti Bankası'na taşırlarsa buradan hızlı bir şekilde kredilerini kullanabilirler. Emeklilere özel olarak kredi kampanyası yapan Garanti Bankası 100 bin tl ye kadar işlem yapmaktadır. 36 ay vade ile verilen bu kredilerin ilk taksit ödemelerindedilerseniz 3 ay dilerseniz de 6 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Özellikle daha önce Garanti Bankası üzerinden kredi kullanmış ve bu kredileri düzenli ödemiş kişilere özel faiz oranları ile birlikte kredi veriliyor. Sizde en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kredi başvurusu yapabilir ve 100 bin TL'ye kadar emekli kredisine bir tek bir kimlik vererek alabilirsiniz.

VakıfBank emekli kredisi başvurusu

VakıfBank emekli kredisi başvurusu da hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Sizlere özel olarak verilen bu krediler de maaş taşıması yaptıktan hemen sonra maaşınızın 15 katına kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz ilk maaşınızı aldıktan sonra da kalan 7 katını banka şubelerinden yine kullanabilirsiniz. Düzenli bir şekilde kredi ödemeleri yapan bir müşteri iseniz internet bankacılığı üzerinden de bu kredileri almanız mümkündür.

emekli12546

Vakıfbank 150 bin TL'ye kadar müşterilerine emekli kredisi veriyor. Sizlerde bu kredileri aldığınız zaman diğer bankalar da ki borçlarınızı da ödeyerek borç kapatma kredisi kullanabiliyorsunuz. Borç transferi kredisi başvurusu yapacak olan kişiler diğer bankalarda olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını hesaplayarak ve üzerine de para istedikleri zaman bu limiti ekleyerek Kredi başvurularını yapmaları gerekiyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen ne kadar onay vereceğini söyleyecektir. Genellikle maaşınıza göre ve gelir durumunuza göre bu krediler veriliyor. Eğer ek bir gelir alıyorsanız maaşınız haricinde gelirleri belgeleyerek yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@