Emekli olan kişiler zor durumda olması durumunda, bankalardan 4 bin TL'ye kadar ödeme alacaklar. Son dakika haberi ile sadece emekli olan kişiler bu kampanyadan faydalanacak. 4000 TL'ye kadar verilecek olan nakit, emekli olan ve ihtiyacı olan kişilere verilecek. Başvuru yaptıktan sonra 1 gün içinde ödemeler hesaplara yatacak ve sizlere destek amaçlı uzun vadeler ile geri ödeyeceğiniz 2000 TL ile 4000 TL ödemeler yapılcak. Başvuru yapacak olan emekliler ihtiyaç kredisi olarak 2000 TL almak istiyorsa bu parayı 36 ay vadeye kadar bölerek hesaplarına atacak. 2000 TL ile 4000 TL arasında işlem yapacak olan emekliler ayrıca bu para için nakit avans başvurusu da yapacak.

Uygun faizlerle kredi kampanyasına katılmak isteyenler kamu bankaları ve özel bankaların yaptıkları bu kampanyalar ile hızlı sonuç alacaklar. Emekli olan kişiler başvuru yapacakları bankalardan kredi onayı alması gerekmektedir. Ayrıca bu bankalardan maaş almak şartı ile sizlere hemen ödeme yapılmaktadır. 

Kampanya kapsamında Ziraat Bankası özellikle yaptığı bu duyuruda, emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere 36 ay vadeli düşük faizli kredi vereceğini açıkladı. 4000 TL'ye kadar acil destek ihtiyacı için kullanacağınız bu destek kampanyası ayrıca nakit avans olarak da artı hesap olarak emekli maaşınızın hesabınıza yatacaktır. emekliye-mujde-2000-tl-ile-4000-tl-arasinda-emeklinin-tc-kimlik-kartina-yatacak-odemeler-belli-o1

Ziraat Bankası dışında Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankaları da bu kampanyayı vatandaşlara sunmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlarda aranacak tek şart bankaların müşterisi olma şartıdır. Kampanyaya katılacak kişiler kredi puanlarının uygunluğu halinde anında bu krediyi elde edebilmektedirler.

Bazı özel bankalarda kampanya için duyuruda bulundu. Bankalardan kredi alacak kişiler için yapılan bu kampanyada özellikle Denizbank ve Akbank, düşük faizli ve SMS ile sizlere destek vereceğini açıkladı. Bu iki bankadan emekli maaşı alan kişiler, hemen sonuç alabileceklerdir.