Emekliye müjde: ATM üzerinden 3 bin 400 TL ödeme alacaksınız, Başvuru gerek yok...

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Emekliye müjde haberi olarak verilen 3400 TL ödeme haberi bankalar tarafından sadece emekli maaşı alan müşterilere verilmektedir. Emekli maaşını bankalar üzerinden alan kişilere 3 bin 400 TL'ye kadar ödeme yapılmaktadır. Ödeme almak isteyen kişiler kendi emekli maaşı almış oldukları hesap üzerinden başvuru yaparak kendi hesapları ile birlikte artı para başvurusunda bulunacaklardır. Emekli maaşı üzerinizden verilecek olan bu artı para kendi maaş almış olduğunuz banka şubesi tarafından sizlere ödenecek ve sizin Kredi notunuza göre belirtilen mimiklerde hesabınıza yatırılacaktır. Ülkemizin kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi ayrıca diğer özel bankalar üzerinden de emekli maaşı alıyorsanız 3400 lira ödeme için başvuruda bulunabileceksiniz.

Ziraat Bankası emekli maaşı olan kişilere 3400 TL artı para veriyor

Emekli maaşı alan kişilerin en çok tercih ettiği bankaların başında gelen ve ülkemizde kamu Bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası 3 bin 400 TL'ye kadar emekli maaşı almanız durumunda sizlere artı para imkanı sunacaktır. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almıyorsanız bu bankaya maaş taşıması sonrasında artı para başvurusu yapabilir ve daha sonra 750 TL'ye kadar verilen emekli promosyonlarında alabilirsiniz. Ziraat Bankası emekli maaşı alan kişiler ayrıca bu bankadan maaş almaları durumunda maaşlarının 20 katı ve 40 katı arasında ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu yapabilir 3400 TL ödeme hemen hesaba aktarabilirsiniz. 

Akbank'tan emekli maaşı alanlara artı para olarak 3400 TL yatıyor

Akbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler artı para başvurusu yapmak istiyorlarsa 3 bin 400 TL'ye kadar ödeme alabilirler. Akbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı üzerinden yapacağınız başvuruda artı para hemen hesaba yatırılacaktır. Akbank emekli maaşı alan müşterilere internet bankacılığı şifresi vererek Akbank direkt uygulaması üzerinden artı para başvurusu yaptırıyor. Akbank haricinde ayrıca banka üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler de Akbank direkt uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak yüksek limitli kredi onayı alabiliyorlar. Akbank resmi internet sitesi ve şubeleri üzerinden de bu 3400 TL ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank 3400 lira ödeme başvurusu

Kamu Bankası olan Vakıfbank üzerinden de 3400 lira ödeme alabiliyorsunuz. Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler VakıfBank'ın mobil uygulamasına girerek kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilir ve 3400 TL hemen hesabına yatırabilir. Almış olduğunuz artı para sizin emekli maaşınızı artı para olarak yatacak ve istediğiniz zaman bu parayı kullanabileceksiniz.