Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara bankalar belli oldu. İçerisinde hem kamu bankalarının hem de özel bankalarının bulunduğu bu kampanyalara katılarak, 100.000 TL'ye kadar kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlanmaktadır. Hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeli olarak verilecek. 50000 TL kredi ve 50, bin TL üzerinde ise 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi alma imkanı sağlanacaktır. 

Ziraat Bankası 

Ziraat Bankası üzerinden kredi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, emekli maaşımı bu banka üzerinden almaları gerekmektedir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve kredinizi hızlı bir şekilde alabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, Ziraat Bankası üzerinden işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. 

Garanti Bankası 

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kredi şartlarına uygun olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi imkanından faydalanabilecek ve onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde kendi hesabınıza yatıra bileceksiniz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 36 ay vadeye kadar işlem yapılabilmektedir. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Akbank

Akbank üzerinden Emekli maaş alan vatandaşlar, Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapacakları kredi başvurusu, formunu doldurduktan sonraki işlemlerde, emekli maaş hesapları üzerinden kredi kullanabiliyor. Emekli maaşım üzerinden alacağınız kredi ile birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde 5 dakika içerisinde kredilerine, ayrıca Akbank İnternet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden de yapıyor.