Emekliye Müjde! Emekli Maaş Müşterileri Hemen Anında Ödeme Alacak! 3 Banka Açıkladı!

Emekli maaşı alan vatandaşlara kamu bankaları olan Ziraat Bankası Halkbank VakıfBank, yeni bir kredi paketi hazırladığını açıkladı. Emekli maaşını kendi bankaları üzerinden alan vatandaşlar için başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler hemen aynı gün içinde kredi ödemesi gerçekleştirebilmektedir. 50000 TL ve 100000 TL arasında borç kapatma kredisi alabileceğiniz kampanyaları katılacak olan vatandaşların emekli maaşları bu bankalar üzerinden alınması istenmektedir. 

ŞOK 7 Aralık 2022 Aktüel Haftalık İndirimlerini Duyurdu! Gıdadan Beyaz Eşyaya Kadar Her Şey Ucuzladı! ŞOK 7 Aralık 2022 Aktüel Haftalık İndirimlerini Duyurdu! Gıdadan Beyaz Eşyaya Kadar Her Şey Ucuzladı!

EMEKLİ ÖDEMESİ

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinde olan tüm vatandaşlar, emekli ödemesi almak istiyorlarsa, başvuru gerçekleştirmesi gerekiyor. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda sizlere ihtiyaç kredisi olarak hemen aynı gün içinde 100000 TL ödeme gelir belgesiz olarak veriliyor. 

En yakın banka şubesi üzerinden kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte yapacağınız başvurular haricinde, bankanın internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak ekonomik sıkıntı yaşayan ve acil para isteyen tüm emekliler destek kredilerinden faydalanabilmektedir. 50000 TL üzerindeki kredilerde 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz gibi, ayrıca kredi kullanacak olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda 50000 TL'ye kadar kullanacakları kredilerde 36 ay vadeli uzun ödemeleriyle kredi geri ödemesini yapabilmektedirler. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyada özellikle diğer bankalardaki olan banka borçlarını kapatmak isteyen, emekleri de destek vereceğini, resmi internet sitesi üzerinden duyurarak, borç transferi kredisi başlattı.