Emekliye müjde! Emekli maaşını bankadan alanlara 40.000 TL ödenecek! Banka açıkladı ve başvuru rekoru geldi

Emekli maaş alan vatandaşlar, son zamanlarda almış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte nakit kredi kullanmaları durumunda 40000 tl kadar ödemeleri, istedikleri zaman alabiliyor. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm emekliler için kampanya başlatan Denizbank ile birlikte Akbank Özel Bank olmasından dolayı vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştiriyor. 

Akbank ve Denizbank üzerinden başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların emekli maaşları bankalar üzerinden alınması durumunda istedikleri zaman 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak destek kredilerinden faydalanabilirler. 

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

Akbank ve Denizbank

Akbank ve Denizbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 40000 TL'ye kadar kredi ödemesini, emekli maaşı kendi bankası olması durumunda internet üzerinden vereceğini duyurdu. 

Emekli maaşınız eğer sizlerde bu iki banka üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilecek ve istediğiniz zaman emekli maaş hesabınız üzerinden 36 ay vadeli kredi işlemlerinizi internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabileceksiniz. 

Akbank ve Denizbank'ın internet bankacılığını kullanmak istiyorsanız, müşteri hizmetleri numaraları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce internet bankacılığı şifresi oluşturup cep telefonunuz veya tablet'inize indirmiş olduğunuz mobil uygulama üzerinden giriş yaparak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Akbank ve Denizbank, ayrıca kredi puanı yüksek olan tüm vatandaşları SMS ile de kredi imkanı sağlarken, emekli maaş hesabım bu bankada olmayan vatandaşların kredi puanı yüksek olması durumunda kredi onayı vereceğini de açıkladı. Bankaların güncel kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız, resmi internet sitelerine giriş yapabilir ve buradan ihtiyaç kredisi hakkında bilgi alabilirsiniz.