Bankamatik Kartı Olan Emekliye 3 BİN TL Ödeme Yapılacak! Bankamatik Kartı Kullanan Emekliye 3000 TL Ödeme Yapılacak! Son dakika haberi geldi. Bankalardan ödenecek olan rakam Sadece emekliye...

Kredi Kartı kullanan ve emekli vatandaşlarımıza 3.000 TL’ye kadar ödeme yapılacağı son dakika haberi olarak bildirildi. Yapılacak olan ödemeyi emekli vatandaşlarımız anında hesaplarına aktarabilecekler. Genel açıklama haberimiz de detaylarıyla yer almakta..

3 BİN TL’ye kadar ek ödeme imkânı bankamatik kartları üzerinden emekli vatandaşlarımızın hesaplarına yatırılmaya başladı. Maddi olarak ekonomik sıkıntı da olan emekli vatandaşlarımız için düzenlenen bu kampanya ile 3.000 TL ‘ye kadar hızlı acil nakit kredi imkânı sağlayan bankalar can simidi uzatarak rahat bir nefes almalarına destek oluyor. Nakit avans şeklin de banka kartı hesaplarına ek olarak sunulan kampanya için zaman kaybetmeden başvuru yaparak sizlerde ödemelerinizi alabilirsiniz.

HalkBank’tan 3.000 TL’lik Emekli Ödemesi: Kamu bankası olan Halkbank, emekli vatandaşlarımızın banka hesaplarının üzerinden 3 BİN TL nakit ödemesi yapmaya başladı. Halkbank 3.000 TL’ye varan bu ödeme kapsamında emekli müşterilerine ivedi şekilde ödeme aktarımını işleme aldı. 3 BİN TL’ye varan ödemeyi almak isteyen Halkbank müşterisi olan emekli vatandaşlarımız mobil bankacılık sistemi ile de kampanyaya başvuru yapabilecekler.

emekliye-mujde-geldi-banka-hesabiniz-varsa-atm-uzerinden-3000-tl-hemen-odeme-alabilirsiniz-emekl

Ekstra alınan bu ödeme Nakit Avans olarak tabir edilerek kullanıma sunuluyor. Halkbank ile anlaşması olup emekli maaşlarını bankamızdan alan müşterilerimize ek olarak 1.000 TL emekli promosyonu da sunuyoruz ve bir ekstra olan 300 BİN TL yüksek limitli ihtiyaç kredisine de başvuru imkanını da sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ziraat Bankası’ndan 3 BİN TL Ek Ödeme Emekliye: Emekli vatandaşlarımız tarafından ilk ve en çok tercih edilen Ziraat Bankası zirveyi kimseye bırakmadan yeni ve güzel bir kampanya ile liste başı olmaya devam ediyor. Emekli müşterilerinin bankamatik kartlarını aktif olarak kullanmaları durumunda 3.000 TL’ye varan ekstra nakit ödemesini ivedilikle gerçekleştiriyor.

Ziraat Bankası mobil bankacılık üzerinden sisteme giriş ile ya da banka şubesine bizzat giderek başvurunuzu yapmanız mümkün. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile de iletişime geçerek artı nakit avans kampanyasından ve detayları hakkında kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.