Emekli olan kişiler için yapılan son dakika kampanyasında daha önce 3000 TL ve 5000 TL'ye kadar verilecek olan nakit avans limitlerinde 7.000 TL'ye kadar ay sonuna ödeme yapılacak. Ekonomik sıkıntı yaşayan emekliler için yapılan bu kampanyalar da ihtiyaç kredisi değil kredili mevduat hesabı kullanacağınız için başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru yapacağınız banka üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı ile birlikte aynı hesap üzerinden artı para olarak 7000 TL kullanacak kullanmış olduğunuz 7000 TL nakit avans limitini de 12 ay vadeye bölerek taksitli olarak ödeyebileceksiniz. Ülkemizdeki kamu bankalarının başlatmış olduğu bu kampanya daha sonra özel bankalar ve katılım bankaları tarafından da sunulmaya başlandı. 

Denizbank üzerinden emeklilere 7000 TL kurtaran hesap

Denizbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hem sizlere Kredi hem de nakit avans limiti kazandırıyor. Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar almış oldukları maaş üzerinden 7000 TL kurtaran hesap başvurusu yapmak için SMS atabilir veya Denizbank mobil uygulamasına girerek banka şubelerine gitmeden işlem yapabilir. Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar almış oldukları nakit avans limitlerini istedikleri gibi harcaya bilecek ve Denizbank ATM sinden istediği zaman çekebilecek. Denizbank yapmış olduğu Bu kampanyada ayrıca emekli olan vatandaşlara 1500 TL'ye kadar da emekli promosyonu ek olarak verecek.

Yapı Kredi Bankası esnek hesap veriyor

Yapı Kredi Bankası üzerinden esnek hesap başvurusu yaparak sizlerde emekli maaşınızı üzerinden 7.000 TL'ye kadar artı para kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler bankanın internet şifresini oluşturduktan sonra Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak buradan esnek hesap başvurusu yapabilir. Yapılan başvuru sonrasında sizlere sonuç hemen söylenir ve sonucunuza göre de hemen 7000 TL kullanırsınız. 

emekli_1232-2

Ziraat bankası'ndan emeklilere müjde

Emekli maaşı kamu Bankası Ziraat bankası'nda olan vatandaşlar bugün uygulamaya giriş yaparak hem ihtiyaç kredisi hem de nakit avans limiti olarak 7000 TL kullanabilir. En çok emekli maaşı müşterisi olan bankaların başında gelen Ziraat Bankası üzerinden yapılacak olan işlemlerde Banka hesabı olan kişiler isterse banka şubelerine giderek buradan da başvuru gerçekleştirebilir. Ziraat Bankası emekli maaşı müşterisi olan kişiler ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa bu bankadan yüksek limitli kredi alabilir ve almış oldukları bu Kredi ile birlikte 7000 TL nakit avans limiti ne başvuru yapabilir. Banka şubelerinden bankanın internet bankacılığı üzerinden Ziraat Bankası ATM'sinden ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden başvuru yapabilir kampanya detaylarını öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden emekli kampanyasına katılmak istiyorsanız emekli maaşınızı bu bankadan almanız şartı vardır. Nakit avans limitlerinde banka 12 ay vadeye kadar sizlere taksit ödeme imkanı sunarken, ihtiyaç kredisi kullanmak istediğiniz zaman ise 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli Kredi seçeneklerinden birisini seçebileceksiniz.