Emekliye Müjde: O Kredi Sadece 0.49 Faizle Verilecek

Bir son dakika haberi olarak duyuran yeni bir kredi imkanı emeklileri bir hayli sevindirdi. Düşük faiz oranı ve yüksek kredi limiti emekli vatandaşlarımızı rahatlatacak bir fırsat olarak son dakika ol

Ekonomi 27.10.2021 - 21:21 27.10.2021 - 21:21 Vural Pars

Bir son dakika haberi olarak duyuran yeni bir kredi imkanı emeklileri bir hayli sevindirdi. Düşük faiz oranı ve yüksek kredi limiti emekli vatandaşlarımızı rahatlatacak bir fırsat olarak son dakika olarak sunuldu.

Emekliler özelinde sunulmuş olan yeni bir kredi kampanyası yüzleri güldürdü. Kampanya kapsamında kredinin 0.49 gibi düşük bir faiz oranı ve 50.000 TL’ye varan yüksek kredi limiti imkanı ile büyük bir fırsat olarak sunulmaktadır. Bu kampanyadan sadece emekli olan vatandaşlar yararlanacak olup kredinin 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi olarak verileceği de duyuruldu. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler için aranacak bazı şartlar zorunu olarak sunulmuştur. Vatandaşların emekli maaşlarını kamu bankaları aracılığı ile alıyor olmaları ve daha öncesinde bu bankadan kişilere kredi verilmiş olması aranan şartlar arasında yer almaktadır. Ayrıca 0.49 faiz oranıyla bu kredi imkânından yararlanacak olan emekli vatandaşlara ödenecek ilk taksitte 3 ay erteleme imkanı da sunulmaktadır.

Hangi Bankalar 0.49 Faiz Oranıyla Kredi Veriyor?

Düşük faiz, yüksek kredi limiti kampanyası Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları tarafından duyurulmuştur. Bankaların aradığı şart emekli vatandaşlarının emekli maaşlarını kendi bankalarından alıyor olmaları ve yine kendi bankaları tarafından daha önce kredi verilmiş olmasıdır. Bu şartlar sağlandığı takdirde ihtiyaç sahiplerine 0.49 faiz oranıyla 50.000 TL’ye varan kredi verilmektedir. Fakat bu şartlar sağlanmadığında kişilere daha yüksek faiz oranı uygulanacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyenler bankaların resmi web siteleri üzerinden ya da banka şubelerinden kimlik bilgileri ile başvuru yapabilmektedirler.

emekliye-mujde-o-kredi-sadece-049-faizle-verilecek2-2

0.49 Faizli Kredi İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Emekli vatandaşlara sunulan bu son dakika muhteşem kampanya kapsamında kullanılacak krediler 36 ay vade ve 50.000 TL kredi imkanı sağlamaktadır. Bu krediden yararlanmak isteyenler başvuru yaptıkları bankalar aracılığıyla emekli maaşlarını almak zorundadırlar. Sadece emekli vatandaşlara verilecek olan bu kredi şubeye gitmeye gerek olmaksızın ya da web sitesi haricinde de başvuru imkanı sağlamaktadır. Bankaların mobil uygulamalarını kullanan kişiler uygulamalar aracılığıyla da başvuru yapabilmektedir. Aranan şartlar sağlandığı takdirde ihtiyaç sahiplerine 0.49 faiz oranı ve 50.000 TL kredi verilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@