Emekliye Müjde: TC Kimlik İle Ödeme 19.000 TL Olarak Hesaplara Yatacak! Emekli maaşlarını alanlar için yapılan yeni duyuru sonrasında emekli maaşlarını alan herkes için 19.000 TL ödeme verileceği açıklandı. Bankadan maaş alma şartı ile birlikte, Nakit kredi alacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme verilecek ve bu ödemeler ile ilgili hızlı bir şekilde kredi verileceği açıklandı! 

Ziraat Bankası 19 bin TL kredi kampanyası başvurusu başladı! Başvuru nasıl yapılır? Emekliye kredi nedir? 

Ziraat bankası üzerinden 19 bin TL kredi başvurusu yapmak için öncelikle banka müşterisi olmanız gerekiyor. Bu bankadan kredi alacak kişilerin maaş müşterisi olup, daha önce kredi kullanması durumunda 19 bin TL kredi ödemesi veriliyor. Acil ihtiyacı olan emekliler için verilecek bu nakit kampanyasında 36 ay vadeye kadar uzun vadeler ile birlikte kredi kullanımı yapabileceksiniz. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Ziraat Bankası gibi diğer bankalar olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de emekli maaşlarını alanlar bu desteklerden faydalanacaklardır.