Emekliye Müjde Üstüne Yeni Müjde Geliyor! 140.000 TL Tek Kalemde, Emekli Kredisi Verecek Olan 4 Banka Kampanya Duyurdu

Emekliye Müjde Üstüne Yeni Müjde Geliyor! 140.000 TL Tek Kalemde, Emekli Kredisi Verecek Olan 4 Banka Kampanya Duyurdu. Duyuru sonrasında bankalardan emekli maaşı alan kişiler, destek alacaklar...

Ekonomi 13.07.2021 - 09:23 13.07.2021 - 09:24 Vural Pars

Son Dakika: Emekliye Müjde Üstüne Yeni Müjde Geliyor! 140.000 TL Tek Kalemde, Emekli Kredisi Verecek Olan 4 Banka Kampanya Duyurdu. Bu 4 bankadan emekli kredisi başvurusu yapabilir, onaylı kredileri hemen hesabınıza 140.000 TL 36 ay vadeli olarak atabilirsiniz. 

Ziraat Bankası 140.000 TL emekli kredisi başvurusu başladı. Düşük faizlerle kredi imkanı

Emekli Bankası dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk bankalardan bir tanesi Tabii ki Ziraat Bankası olmaktadır. Ziraat Bankası başvurusu yapacak olan müşteriler 140 bin TL'ye kadar emekli kredisi kullanabilirler.

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Bu şartlardan bir tanesi Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşınızı almanız gerekiyor. Eğer bu bankada maaşınız varsa işlem yapmanız çok kolay olacaktır. Ama eğer bankada maaşınız yoksa maaş taşıma işlemleri ile birlikte kredi başvurusu yapabilirsiniz.

140.000 TL emekli kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlere 3 ay ertelemeli ve toplamda en fazla 36 ay vadeye kadar kredi imkanı tanınacaktır. 140.000 TL emekli kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin bu kredileri istedikleri zaman kullanabileceklerini de söylemek istiyoruz.

İş Bankası 140.000 TL emekli kredisi başvurusu yapılıyor. Başvuru yapan onay alacak!

İş Bankası üzerinden 140 bin TL'ye kadar emekli kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Size en yakın İş Bankası şubesine giderek emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak kredi başvurusunda bulunmanız mümkündür. 140 bin TL'ye kadar alacağınız bu krediler de başvuru yapacak olan kişilerin diğer banka borçları da kapatılarak 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sunulacaktır.

12-1

140 bin TL kredi başvurusu yaptığınız zaman 3 ay ertelemeli olarak da bu krediyi kullanmanız mümkündür. Size en yakın İş Bankası şubesine giderek 140 bin TL'ye kadar olan bu kredileri kullanabilir, onaylanan kredinizi de anında hesabı atabilirsiniz.

Halkbank emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

140 bin TL'ye kadar kredi alabileceğiniz bankalardan bir tanesi de Halkbank'tır. Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin uygun faiz oranları ile birlikte anında bu kredileri kullanabilecekleri bir kampanya yapılmıştır. Sizde emekli maaşınızı Halkbank'tan alıyorsanız, size en yakın Halkbank şubesine giderek buradan kredi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kredi başvurusunu yapacak olan müşteriler uygun faiz oranları ile birlikte bu kredileri en fazla 36 ay vadeye kadar kullanabilir. Bankadan maaş almayan müşteriler ise maaş taşıma işlemleri sonrasında kredilerini kullanabileceklerdir.

n1

Garanti Bankası 140.000 TL emekli kredisi başladı. Hemen başvuru yaparak ne kadar onay aldığınızı görün!

Garanti Bankası şubelerine giderek işlemlerinizi yaptıktan sonra 140 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası'ndan emekli maaşı almanız durumunda banka 36 ay vadeye kadar sizlere bu krediyi vermektedir. Emekli olan kişilere 140.000 TL kredi anında veriliyor. Sizde emekli kredisi olarak alacağınız bu krediler ile birlikte diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilir, bu borçlarınızı kapattıktan sonra da kredinize hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin en yakın banka şubesine giderek bu işlemleri yapması mümkündür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@