Emekli olan kişilere Müjdeli Haber geldi Banka hesabı olan kişilere 7.000 TL'ye kadar hem özel bankaları hem de kamu bankaları destek vereceğini duyurdu. Emekli olan kişilerin alabilecekleri bu haber ile birlikte 7.000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler başvuru yaparak hesaplarına bu parayı atabilecek. Son zamanlarda yaşanan ekonomik dalgalanmalar yüzünden özellikle emekli olan vatandaşların sıkıntı çektiği görülmektedir. Emekli olan kişiler 7.000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorlarsa 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan bu kredi kampanyaları ne katılarak hangi bankadan maaş alıyorsa daha düşük faiz oranları ile işlem yapabilirler. Emekli için yapılan bu kampanyaları ilk başlatan bankalardan bir tanesi olan Ziraat Bankası kendi bankası'ndan emekli maaşı alan kişilere 7000 TL ihtiyaç kredisi ve 7000 TL nakit avans limiti vererek toplamda 14.000 TL Ödeme yapacak. 

Ziraat Bankası emekliye 7000 TL üzeri ödeme 

Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlar 7000 TL ve üzerinde ödeme alabiliyor. Ziraat Bankası Kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu duyuru sonrasında emekli olan vatandaşlara 7.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası emekli olan vatandaşlar için yapmış olduğu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin kendi Bankasından maaş almaları ile birlikte hızlı bir şekilde onay verecek. Ziraat bende de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme toplamda da 36 ay vadeli olan bu Kredi kampanyalarına dilerse mobil uygulama üzerinden de katılabilecek. 

emekkli (1)-4

Garanti Bankası üzerinden emeklilere 7000 TL ödeme

Garanti Bankası üzerinden de emekli olan vatandaşlar 7000 TL ödeme alabiliyor. Garanti Bankası yaşatmış olduğu Bu kampanyada ihtiyaç kredisi veya nakit avans kampanyasına katılmak isteyen kişiler kendi bankası'ndan emekli maaşı alması durumunda mobil uygulama üzerinden şubelere gelmeden de destek veriyor. 7000 TL olarak eğer ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli destek kredisine başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ayrıca en yakın banka şubesine sadece kimlikleri ile birlikte giderek 7000 TL ödeme alabilir.

Yapılan bu kampanya sonrasında Ziraat Bankası ve Garanti Bankası haricinde Vakıfbank Halkbank İş Bankası Yapı Kredi Bankası Denizbank Finansbank Akbank ve Burgan bank gibi bankalarda aynı şartlar dahilinde ihtiyaç için 7000 TL ödeme yapma kararı aldı. Emekli maaşlarını bu bankalardan da alıyorsanız mobil uygulamalar üzerinden istediğiniz zaman Başvuru yapabilirsiniz.