Emekliye müjdeli haber: 12.000 TL hesaplarınıza yatacak! Son dakika haberine göre işlemlerinizi hemen yapacaksınız. Emekliye 12.000 TL veren banka haberimizde...

Emekliye müjdeli haber: 12.000 TL hesaplarınıza yatacak! Emekli olan kişiler, 12000 TL'ye kadar ihtiyaçları varsa, kredi başvurusunu, Denizbank üzerinden yaparak hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirebiliyor. Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, 12000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi onay alabiliyor. 

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında 12000 TL'ye kadar hesaplarınıza ödeme yapacak olan bu bankadan kredi puanınızın 1100 ve üzerinde olması durumunda SMS ile onay alabilirsiniz. Emekli maaşını Denizbank üzerinde olmasa bile cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, 12000 TL'ye kadar nakit kullanmanız mümkün olmaktadır. 

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirecek olan emeklere özellikle emekli maaşını taşıması durumunda daha yüksek limitlerde kredi olanakları sağlandığı duyuruldu. Denizbank üzerinden emekli maaşınızı taşıma işlemleri yaparsınız. 2750 TL'ye varan emekli promosyonlarıyla birlikte 100000 TL'ye kadar varan ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kampanyasını emekli maaş hesabınız üzerinden alabiliyorsunuz. DenizBank ayrıca emekli maaşını kendi bankasına taşıyan vatandaşlara kredi imkanı haricinde kredi kartı vermektedir. Denizbank Bonus özellikli kredi kartı ile birlikte vatandaşlara hemen onay vereceği kredi kartını da adreslerine göndermektedir.

Denizbank, SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 32 80 numarasına gönderirseniz bankanın başlatmış olduğu 12000 TL emekli Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Atmış olduğunuz mesaj sonrasında kredi onayı alırsanız, en yakın banka şubesine giderek kredinize kimliğinizle birlikte kullanmanız mümkündür. Cep telefonunuz üzerinden ayrıca resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak ta ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız mümkün olmaktadır.