Emekliye Müjdeli Haber! 500 TL İle 1500 TL Arasında Ödeme Yapılacak…

Emekliler için müjdeli haber! 500 TL ile 1.500 TL arasında değişen tutarlarda ödeme yapılacak. Detaylar belli oldu. İşte şartlar...

Ekonomi 08.09.2021 - 10:42 08.09.2021 - 10:42 Vural Pars

Emekliler için müjdeli haber! 500 TL ile 1.500 TL arasında değişen tutarlarda ödeme yapılacak. Bankalar emekli olanlara müjdeli haber verdi. Emekli promosyonları zamlı ödenecek. Emeklileri ilgilendiren detaylı bilgiler haberimizde…

Özel ve kamu bankaları emeklileri maddi acıdan rahatlatmak için belirli tutarlarda promosyon ödemesi yapıyor. SGK kurumu tarafından verilen bu destekten yararlanmak isteyen emeklilerin maaşlarını promosyon veren bankalardan almaları yeterlidir. Banka ile yapılan 3 yıllık taahhüt anlaşması ile promosyon ödemesinden yararlanabilecekler.

SGK tarafından emekli promosyonu olarak en fazla 750 TL tutarında bir ödeme gerçekleşiyor. Bu tutarın üzerinde promosyon almak isteyenler, bankaların promosyon ile ilgili kampanyalarını incelemeleri yeterlidir. Emekli maaşının alındığı banka ile sözleşme imzalanarak emekli promosyonu alınabilecektir.

Promosyonda Yeni Bilgiler

Bankalar, emekli maaşını alan vatandaşlar için verilecek olan promosyonlar hakkında yeni bilgileri basına bildirdi. Maaşını 3 yıl boyunca aynı bankadan alan kişilere, promosyon ödemesi yapacak. Verilecek olan promosyonlar alınan maaş tutarları ile doğrudan ilgilidir.

Maaşa Göre Promosyon Ödemesi

Maaşı 1.500 TL ye kadar olan emeklilere 500 TL promosyon ödemesi, maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 625 TL ödenirken, maaşı 2.500 TL nin üzerinde olan emeklilerle 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacak.

Hangi Bankalar Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Promosyon veren bankalardan Garanti Bankası en yüksek tutarda promosyon veren bankadır. En fazla ödeme tutarı 1.500 TL dir. Emeklilere önem veren banka, özel promosyon kampanyaları düzenleyerek emeklileri sevindirmektedir. Banka üzerinden işlem yapan emekliler, emekli olan arkadaşlarını bankaya yönlendirdiğinde ek olarak 150 TL bonus alabilecek.

emekliye-mujdeli-haber-500-tl-ile-1500-tl-arasinda-odeme-yapilacak1

Promosyon veren bankalardan bir diğeri ise Akbank’tır. En düşük promosyon tutarı 850 TL dir. Müşterisi olan emeklilere verilen promosyonlar maaş tutarlarına göre değişir. 1.250 TL ye varan emekli promosyonu alma fırsatı mevcuttur. Verilecek olan promosyonlar bir ay içinde hesaba yatacaktır.

Promosyon veren bankalar içinde yer alan Denizbank 1.000 TL ye kadar promosyon ücreti veriyor. Yapı Kredi Bankası, QNB Finansbank ve İş Bankası 1.250 TL tutarında emekli promosyonu veren bankalardır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@