Emekliye Müjdeli Haber Duyurusu Yapıldı, Başvuru Yapanlara 3300 TL Ödeme Şartları Belli Oldu

Emekliye Müjdeli Haber Duyurusu Yapıldı, Başvuru Yapanlara 3300 TL Ödeme Şartları Belli Oldu. Son Dakika olarak bankalardan emekli maaşı alan kişilere 3300 TL'ye kadar nakit ödemesi yapılacak...

Ekonomi 26.08.2021 - 10:05 26.08.2021 - 10:05 Vural Pars

Son dakika yeni bir gelişme yaşandı. Emekliye Müjdeli Haber Duyurusu Yapıldı, Başvuru Yapanlara 3300 TL Ödeme Şartları Belli Oldu. Son Dakika olarak bankalardan emekli maaşı alan kişilere 3300 TL'ye kadar nakit ödemesi yapılacak. Sizlerde eğer bankalardan emekli maaşı alıyorsanız, maaş aldığınız banka üzerinden 3300 TL'ye kadar hemen nakit onayı alabilirsiniz. Son dakika olarak yapılan bu duyuruda emekli olan vatandaşların acil para ihtiyaçlarında kullanacakları artı para hesaplarına yatacak. Kredi ve kredi kartı kullanan emekliler, düzenli ödemeler yapıyorsa, daha yüksek limitlerde de nakit avans alabilecekler. Emeklilerin 3300 TL'ye kadar bu paraları alması için başvuru yapması gerekiyor. Bankalar yaptıkları duyuru sonrasında bu paraların nasıl başvuru yapılarak alınacaklarından da bahsettiler. 

Emekliye 3300 TL Ödeme Başvurusu 

Bankaların yapmış olduğu kampanyalardan birisi de nakit avans kampanyaları. Bu kampanyalarda yüksek limitli onay almak isteyenler, emekli maaşı aldığı banka üzerinden başvuru yapabilirler. Daha önceleri sadece maaş alan veya kredi kullanan kişilere sadece kredi taksiti kadar açılan artı para hizmeti artık kişilerin acil durumlarda kullanabilmesi için daha yüksek limitlerde ödenmektedir. Emekli olan kişilere 3300 TL'ye kadar nakit avans başvuruları da kendi emekli maaşı aldıkları hesaplar üzerinden yapılacaktır. Emekli maaşı aldığınız bankanın mobil uygulaması üzerinden nakit avans veya artı para adıyla başvurusunu yapabilirsiniz. Kendi hesabınız üzerinden kredili mevduat hesabı yani KMH olarak başvuru yaparsanız, hemen sonuç sizlere gelecek ve onay alırsanız da hesabınıza eklenecek. 

66-1

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapacak olan kişiler, bankanın mobil uygulamasından kolayca işlem yapabilirler. 3300 TL başvuru yaptığınızda mobil uygulama üzerinden hemen sonucunu da öğrenebilir, hesabınıza artı para yatıp yatmadığını da görebilirsiniz. Kredi başvurusu gibi KMH başvurusu yapacak olan kişilerinde TC kimlik numaraları üzerinden sorgulaması yapılacaktır. Emekli maaşını o bankadan alan kişiler, emekli olması durumunda ayrıca kredi notu durumuna göre de onay alacaklardır. Bankalarda sıkıntınız varsa maalesef onay alamayacaksınız. Başvurular internet bankacılığı üzerinden yapıldığı gibi, müşteri hizmetleri numarası üzerinden, bankanın ATM'sinden ve şubelerinden de istediğiniz zaman yapılabilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@