Emekliye kamu bankaları tarafından son dakika olarak yapılan duyuru ile birlikte daha önce kredi onayı veya nakit avans onayı alamayan kişilere emekli maaşlarını kendi Bankası üzerinden almaları durumunda 5000 TL ödeme yapılacak. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden yapılan duyuru ile birlikte emekli olan kişiler 5000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde nakit avans limitlerini internet üzerinden yapacağı başvuru ile birlikte alabilecek. Emekliye müjde olarak yapılan Bu kampanyada 5000 TL onay almak isteyen kişiler bankaların mobil uygulamalarına giriş yaparak buradan 5000 TL için başvuruda bulunabilecek. 

Ziraat Bankası 5000 TL nakit avans için emeklilere ödeme nasıl alınır?

Ziraat Bankası 5000 TL nakit avans limit başvuru yapmak isteyen kişiler Ziraat bankası'nın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusu yapabilir veya nakit avans başvurusunda bulunabilir. Ziraat Bankası mobil uygulamasına giriş yapabilmeniz için banka üzerinden internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. Ziraat Bankası üzerinden almış olduğunuz internet şifresi ile birlikte mobil uygulamaya giriş yaparak kendi emekli maaşı hesabınız üzerinden nakit avans başvurusu veya ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu sonucu uygun olan kişiler hemen kredi için hesaplarına para yatırabilir. Ziraat Bankası nakit avans kullanmak istiyorsanız artı para olarak başvuru yapacak kredili mevduat hesabı onayı alacaksınız. 5000 TL'ye kadar nakit avans kullanacak olan kişiler 12 ay vadeye kadar işlem yapabilecek. 

Vakıfbank 5000 TL emekli ödemesi başvurusu nasıl yapılır? 

Bir diğer kamu Bankası olan Vakıfbank kendi Bankası üzerinden emekli maaşı alan müşterilere 5000 TL'ye kadar Vakıfbank mobil uygulama üzerinden artı para veriyor. Ziraat bankası'nda olduğu gibi Vakıfbank üzerinden de internet bankacılığı şifresi olarak mobil uygulama üzerinden 5000 TL için başvuruda bulunabilirsiniz.

ee1211-4

Vakıfbank şubeleri ve VakıfBank'ın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapılabiliyor. 5000 TL'ye kadar nakit avans aldığınız zaman 12 ay vadeye kadar bu parayı geri ödemesini yapabiliyorsunuz. 

Vakıfbank gibi Halkbank üzerinden de başvuru yapmak isteyen kişiler emekli maaşı Halkbank üzerinde ise mobil uygulama üzerinden veya banka şubeleri üzerinden başvuru yapabileceklerdir.