Emekliye Müjdeli Haber, Son Dakika 1000 TL, 1500 TL veya 1750 TL Ödeme Onaylandı

Emekliye Müjdeli Haber, Son Dakika 1000 TL, 1500 TL veya 1750 TL Ödeme Onaylandı. Son Dakika Akbank üzerinden duyuru geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 24.08.2021 - 20:20 24.08.2021 - 20:21 Vural Pars

Son Dakika yeni bir emekli haberi geldi. Emekliye Akbank'tan yeni kampanya duyuruldu. Emekli maaşını Akbank aracılığı ile alan kişiler için belirli promosyon ve kredi imkanları sunuyor. Akbank 1.750 TL promosyon imkanı sunuyor. Bu promosyon imkanı için kişinin 5 mayıs 2021 tarihinden itibaren emekli maaşını Akbank aracılığı ile alması gerekir. Bu süreden önce yapılan geçişler kampanya dahilinde değildir. Bu şartla birlikte kişinin 3 yıl boyunca maaşını Akbank aracılığı ile alacağına dair belge imzalaması gerekir. Kişinin aldığı maaş miktarına göre bir tablo belirlenmiştir. Bu tabloda yer alan bilgilere göre kişiye promosyon imkanı sunulur. Kişi eğer 0 ile 1.499 TL arasında bir emekli maaşı alıyor ise Akbank aracılığı ile alacağı promosyon tutarı 1.200 TL olacaktır.

Bir diğer promosyon maaş tutarı ise 1.500 ile 2.499 TL Arası alınan maaşlar için kişiye 1.500 TL promosyon verilir. Ancak kişi 2.500 TL ve üstü maaş alıyor ise 1.750 TL promosyon imkanı verilir. Akbank aracılığı ile maaşını alan kişiler artı para kredisinden yarar alabilir. Bununla birlikte kişinin ihtiyacına göre ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi türlerinden düşük faiz oranları ile yarar alabilir. Kişiye en fazla 100.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi verilir. Bu kredinin vadesi ise en fazla 36 ay olarak belirlenmiştir. Kişinin ödeyeceği sabit faiz oranı ise %1,53 olarak belirlenmiştir. Kişi şubeye giderek gerekli emekli maaşı geçiş işlemlerini yaptıktan sonra bu krediden yarar alabilir.

Emekli Maaşımı Nasıl Akbank'a Taşırım?

Akbank'ın sunduğu avantajlar ile birçok emekli maaşını Akbank'a taşımak için bazı araştırmalar yapıyor. Size en yakın Akbank şubesine kimlik veya ehliyet gibi bir belge ile gidip emekli maaşını taşımak istemeleri yeterli olur. Şubeye gittikten sonra gerekli kontroller yapıldıktan sonra kısa sürede Akbank müşterisi olabilirsiniz. Bununla birlikte e-devlet üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Bunun için PTT binasına giderek bir şifre almanız gerekir. Sonrasında şifre yardımı ile siteye girip yönlendirme yaparak bu siteden Akbank aracılığı ile emekli maaşınızı alabilirsiniz. Bunun için müşterisi olduğunuz bankadan Akbank sitesi üzerine yönlendirme yapmanız gerekir.

emekliye-mujdeli-haber-son-dakika-1000-tl-1500-tl-veya-1750-tl-odeme-onaylandi1-1

Maaşınızı geçirmenizin bir diğer yolu ise Mobil uygulama üzerinden giriş yapıp yada Akbank müşterisi temsilcileri ile görüşüp kısa sürede emekli maaşı taşıma işlemini tamamlamanız mümkündür. Kişi eğer yeni emekli oluyor ise emekli sandığından emekli oluyorsanız çalıştığınız kuruma Akbank ile maaş ödemesi almak istediğinizi belirten bir dilekçe yazın. SSK veya Başkurt üzerinden emekli oluyorsanız e-devlet üzerinden  bu işlemi yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@