Emekliye, nakit kampanyası başladı ve 20000 TL'ye kadar ödeme hemen veriliyor. 20000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini hangi bankalardan alabilirsiniz haberimizde bulabilirsiniz.

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalar, nakit kredi kullanacak olan kişilere 20000 TL olarak geri dönecek. Emekli olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada 20000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank haricinde özel bankalar tarafından da başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğinizi söylemek istiyoruz. 

Emekli maaşınızı hangi bankadan alıyorsanız o bankanın internet bankacılığını kullanarak şubelere gitmeden de mobil uygulamalar üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan tutara, yine şubelere gitmeden hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 20000 TL kredi için banka şubesine de gidebilirsiniz. 

Denizbank üzerinden de yapılan yeni bir kampanyada, emekli olan vatandaşlar için Denizbank, emekli kredisi imkanı sağlanmaktadır. Denizbank, ayrıca bu kredilerde, vatandaşlarını, SMS ile kredi imkanı sağlıyor. 

emekli-3-2

Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 32 80 numarasına bu mesajı gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında kredi onay alırsanız, banka sizlere 5 dakika içerisinde ne kadar kredi sonucu olduğunu söyleyecek ve bu parayı en yakın DenizBank şubesinden istediğiniz zaman kullanabileceksiniz.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşların ayrıca Akbank üzerinden de hesapları var ise Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi imkanından faydalanabiliyorlar. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra kredi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeli 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyor.