Emekliye Net Ödeme: 5000 TL Verilecek, SGK, Bağkur, SSK Emeklisi Alabilecek

Emekliye Net Ödeme: 5000 TL Verilecek, SGK, Bağkur, SSK Emeklisi Alabilecek. Emekli olan kişilere 5000 TL'ye kadar ödeme verecek olan bankaların duyurusu yapıldı...

Ekonomi 01.11.2021 - 22:14 01.11.2021 - 22:14 Vural Pars

Emekliye Net Ödeme: 5000 TL Verilecek, SGK, Bağkur, SSK Emeklisi Alabilecek. Emekli olan kişilere 5000 TL'ye kadar ödeme verecek olan bankaların duyurusu yapıldı. Emekli olan kişiler acil ihtiyaçların da kullanabilecekleri 5000 TL kredi kampanyasına katılmak istiyorlarsa Ziraat Bankası VakıfBank veya PTT üzerinden başvuru yapabiliyor.

Emekli maaşı almış olduğunuz banka Ziraat Bankası veya Vakıfbank ise düşük faiz oranları ile hem kredi hem de nakit avans limiti kullanabilirsiniz. Kredi notu düşük olan emekliler ise PTT üzerinden emekli maaşı almaları durumunda en az 5000 TL'ye kadar kredi kullanabilir ve yüksek vadeli seçeneklerle ödeme kolaylığından yararlanabilirler.

Emekli olan kişiler için yapılan bu son dakika kampanyası 5000 TL kredi onayı alacak olan kişilere bankalar belirli şartlarda onay veriyor. Emekli olan kişiler eğer Kredi notu düşük olması durumunda icralık veya avukatlık bir durumları varsa maalesef kredi onayı alamayacaklardır. Genellikle emekli olan kişilerin bu şekilde de başvuru yaparak onay aldığını söyleyen haberlere itibar etmeyiniz.

PTT üzerinden 5000 TL üzerinde kredi başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilere PTT yeni bir kampanya ne yaptı. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız SMS atarak aktif bank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir PTT şubelerine gidecek zamanınız yoksa krediyi ev adresinizi de kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan sms ile PTT emekli kredisi başvuru yapmak çok kolay. Banka kredi başvurusu yapacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlem yaparken hiç kredi taksit ödemelerinde de 3 ay ertelemeli olarak Kredi kullandırımı sağlayacaktır.

Cep telefonunuzdan PTT ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız PTT yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin.

emekliye-net-odeme-5000-tl-verilecek-sgk-bagkur-ssk-emeklisi-alabilecek

Ziraat Bankası VakıfBank emekliye 5000 TL ödeme

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden emekli olan müşterilere 5000 TL'ye kadar ödeme kolaylığı sağlanıyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden alıyorsanız 36 ay vadeli 5000 TL ihtiyaç kredisini sadece kimlikle gelir belgesiz olarak kullanabilir veya kredi kullanmak istemiyorsanız 5000 TL nakit avans limiti için başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası ve Vakıfbank maaş müşterisi olmanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde Kredi sonucu verecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@