Emekliye Ödeme! Emekli maaş hesaplarınıza ödemeler hemen yapılacak! Uygun nakit kampanyası başladı

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, emekli olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirilecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda kredi işlemlerinizi yapabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemelerini yapacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu hemen ödenecektir. 

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve onaylanan bu kredileri hesaplarınıza yatırarak, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi kullanmak isteyen vatandaşlara bankalar, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte vermektedir. 

EMEKLİ MAAŞI ÜZERİNDEN KREDİ

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde emekli maaş hesabı üzerinden kredi imkanı sunmaktadır. Emekli maaşını bu bankalar üzerinden almayan vatandaşlar, emekli maaş hesaplarına, bankalara taşıdıktan sonra ihtiyaç kredisi kampanyasına katıla bilmektedirler. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine taşıdıktan sonra sadece ihtiyaç kredisi olarak değil, borç kapatma kredisi ve emekli maaşınızı taşıdığınıza dair üç yıllık sözleşme yaparsanız, emekli promosyonu alabilirsiniz. Emekli maaş hesapları üzerinden alacağınız ihtiyaç kredilerinde 50000 TL üzerinde 24 ay vadeli kredi ödeme Sabrosa oluşturulmaktadır.