Emekliye ödeme haberi: TC kimlik numarasına 14.000 TL ödeme yatacak! Bugün başladı

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için 14000 TL'ye kadar kredi ödemesi yatacağı haberi verildi. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde 14000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara kimlik numaraları üzerinden işlem yapılmaktadır. 

Emekli maaş hesabı üzerinden daha önce ihtiyaç kredisi kredi kartı veya diğer bankacılık ürünlerini kullanıp, düzenli ödemeler yapan tüm vatandaşlara gelir belgesiz olarak banka şubelerine gitmeden de 14000 TL'ye kadar emekli kredisi imkanı sağlanacaktır. Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara aşağıdaki bankalar üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen yapabilirsiniz. 

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

Ziraat Bankası Emekli Kredisi Kampanyası 14000 TL

Ziraat Bankası, emekli maaşı olan tüm vatandaşlar için başlattığı kampanyada ihtiyaç kredisi başvurunuzu banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden yapacağınız açıkladı. Ziraat Bankası, emekli maaşı alan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda banka şubelerine gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ziraat Bankası, emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde sizlere verilecek olan bu kredilerden yararlanmak istiyorsanız, Ziraat Bankası, emekli müşterisi olmanız gerekiyor. 14000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak ilk taksit ödemenizde de 3 ay ertelemeli olarak işlem yapabilirsiniz. 

Garanti Bankası Emekli Kredisi Kampanyası 14000 TL

Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, emekli maaşı da kendi bankaları üzerinden alan vatandaşlar, 14000 TL'ye kadar kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız sizler de 14000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilirsiniz. Garanti Bankası, emekli maaşını kendi bankasına taşıyan tüm vatandaşlara da uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir.