Emekliye ödeme müjdesi! Sadece bu bankalar üzerinden sizlere ek olarak 10 bin TL daha ödeme verilecek! Maaşla çekin!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Emekli ödemesi alacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda 10 bin TL'ye kadar alacakları tüm ödemelerde, maaş müşterisi olması durumunda Kredili Mevduat Hesabı başvurusu yaparak, hemen aynı gün içinde ödeme alabilir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte aşağıdaki bankalar üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda, sizlerde hem kamu bankalarının hem de özel bankaların yapmış olduğu bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Emekli maaş alan vatandaşlar kampanyaya katılabilmeleri için aralık ayı sonuna kadar işlem yapması gerekiyor. 

Emekli maaşı alan vatandaşlar, dikkat! 

Emekli maaş alıyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, üzerindeki hesabınız aracılığı ile birlikte bir internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresiyle birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriyor. Bankalar üzerinden bireysel emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlara ayrıca, artı para olarak 10 bin TL daha ödeme yapılıyor. Kredili mevduat hesabı başvurusu olarak verilecek bu krediler hesaplarınıza artı para olarak yatırılmaktadır. 

Kamu bankaları haricinde özel bankalarda kampanya yapıyor!

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, emekli maaşını kendi bankasından alan tüm vatandaşlar için uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirileceği ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırarak kullandırılacağı açıklandı. Denizbank, internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, emekli maaşını bu bankalar üzerinden alan vatandaşlara kurtaran hesap adında 10000 TL kredi ödemesi yapılıyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurunuzu buradan gerçekleştirebilir ve onay alabilirsiniz.