Emekliye ödeme onaylandı: Garanti Bankası 80.000 TL verecek, Son başvuru tarihi 15 Mart

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

15 Mart tarihine kadar garanti Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşları hemen aynı gün içinde ödemeler verileceği açıklandı. 80000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı hesabı üzerinden ihtiyaç kredisi alabilecek. Garanti Bankası, emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu nakit kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı kullanacak olan vatandaşlara verilecek olan 80000 TL kredi ödemesi banka müşterisi olan tüm vatandaşlara 24 ay vadeli olarak ve düşük faiz olarak ödenmektedir. Garanti Bankası hesabınızın olması durumunda, şubelere gitmeden de başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz Emekli Kredisi ödemelerinden faydalanacak olan kişilerin kredi notuna göre de faiz oranları uygulanır. 

Garanti Bankası Emekli Kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden emekli maaş almıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için öncelikli olarak maaş, taşıma işlemleri yapmanız, banka tarafından isteniyor. Garanti Bankası, emekli maaş alan vatandaşlar için yapmış olduğu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme veriyor. Garanti Bankası üzerinden emekli maaş alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Garanti mobil uygulaması üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde ihtiyaç kredisi ödemeleri, onaylanan kişilerin hesaplarına yatırılır ve 15 Mart tarihine kadar yapılacak olan bu kampanyada düşük faiz oranları ile birlikte emekli kredisi kullanmış olursunuz.