Emekliye özel 200 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir. 200 bin TL borç kapatma kredisi başvuru şartları nelerdir? Hangi bankalar üzerinden borç kapatma kredisi alınır? Borç kapatma kredisi alırken hangi borçlar kapatılır? Yazımızı okuyarak hem kredi başvurusunu nasıl yapacağınızdan hem de hangi banka üzerinden işlem yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Emekli olan kişiler 200 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullanabiliyor. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli verilen bu kredilerde 200.000 TL kredi kullanmak istiyorsanız emekli maaşını da o bankadan almanız gerekiyor. Eğer emekli maaşınız o bankada değilse maalesef kredi onayı alamazsınız. Kredi kullanacak olan kişiler kredi notu düşük olsa bile bu bankalar üzerinden kredi kullanabiliyor. Emekli olan kişilerin alacakları borç kapatma kredisi tamamen maaşlarına göre verilecektir. Diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları kapatılıyor. Konut kredisi ve taşıt kredisi gibi borçları kapatamazsınız. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler verelim.

Ziraat Bankası 200.000 TL emekliye borç kapatma kredisi

Ziraat Bankası borç transfer kredisi de düşük faiz oranları ile emeklilere yardımcı olmaktadır. Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden almanız durumunda Kredi notunuz düşük olsa bile 200 bin TL'ye kadar maaşınıza göre kredi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bu kredilerde tüm bankadaki olan ihtiyaç kredisi borçlarınızı ve kredi kartı borçlarınızı da tek bir yere ödeyerek kolaylık sağlayabilirsiniz. 75 yaşına kadar olan Ziraat Bankası emeklileri bu kredileri kullanabilirler. 36 ay vade ile başvuru yapacağınız bu kredileri sadece şubeler üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. Borç kapatma kredileri başvurularını internet üzerinden yaparsanız olumsuz yanıt alabilirsiniz.

TEB Bankası 200.000 TL emekliye borç kapatma kredisi

Son dakika kredi kampanyası yapan TEB Bankası'nda 200.000 TL ye kadar emekli olan kişileri borç kapatma kredisi vermektedir. 200 bin TL emekliye borç kapatma kredisi başvurusu 6 ay vadeye kadar şubeler üzerinden yapılan başvurularda verilmektedir. TEB Bankası emekli maaşını taşımanız durumunda bu krediyi verir. Eğer emekli maaşınız taşımıyorsanız bankaya bir ipotek vermeniz gerekiyor. İpotek karşılığında kredi almak istiyorsanız vereceğiniz İpoteğin taşınmaz ve değerli olması gerekli verdiğiniz. İpoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar 36 ay vade ile kredi kullanabilirsiniz. 500 bin tl değerinde bir ipotek verirseniz krediniz 250 bin TL olarak onaylanabilir.

emekliye-ozel-hamle-200000-tl-borc-transferi-icin-nakit-imkani-saglaniyor-iste-sartlar-1

İş Bankası borç kapatma kredisi 200.000 TL

İş Bankası çalışan müşterilerine olduğu gibi emekli olan kişileri de borç kapatma kredisi veriyor. Bankaların son dönemlerde özellikle pandemi yüzünden sıkıntı yaşayan kişiler için bu kampanyaları başlatmıştır. İş Bankası'na 200 bin TL'ye kadar olan banka borçlarınızı tek bir yere toplamanız için kolaylık sağlamaktadır. Banka şubesine giderek hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak alınacak krediler de ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Emekli olan kişilerin emekli maaşlarına bu bankadan almaları gerekiyor.