Emekliye Para Dağıtılmaya Başlandı, Banka, Kurum Herkes 5000 TL Ödüyor, Son Karar Çıktı, Başvuru Ekranları Açıldı

Emekliye Para Dağıtılmaya Başlandı, Banka, Kurum Herkes 5000 TL Ödüyor, Son Karar Çıktı, Başvuru Ekranları Açıldı. Bankalardan ve kurumlardan 5000 TL ödeme verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 22.11.2021 - 10:26 22.11.2021 - 10:26 Vural Pars

Emekliye Para Dağıtılmaya Başlandı haberi bankaların vermiş olduğu nakit kampanyasıdır. Bankalar üzerinden 5000 TL şartsız, gelir belgesiz alabileceksiniz. Emekli olan kişilere, 5000 TL ödeme yapacak olan bankalar belirli şartlara göre bu ödemeleri yapacaklar. Emekliye son dakika haberi olarak ilk önce Ziraat Bankası tarafından duyurusu yapılan bu haberde, 5000 TL ödeme verilecek ve bu ödemeleri ilk taksit için 3 ay ödeme yapmayacaksınız. Bankadan yapılan açıklamada herhangi bir şartın olmadığı ve bu şartın sadece emekli maaş müşterisi olmanız gerektiği vurgulandı. Kredi notu, banka sicili önemli olmadan emekli maaşı hesabınız üzerinden 5000 TL alabileceksiniz. 

Ziraat Bankası 

Kamu bankası olan ve emeklilerin en çok maaş aldığı bankalar arasında ilk sırada yer alan Ziraat Bankası, emekliye 5000 TL destek ödemesi başlatan ilk banka oluyor. Bankadan emekli maaşı alıyorsanız, 5000 TL destek için hemen başvuru yapabileceksiniz. 5000 TL destek ödemesi başvurusu yapacak olan kişiler, 5000 TL için mobil uygulamayı kullanabilir. Emekli maaş hesabınız üzerinden oluşturduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte, Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden hemen onay verilecek ve hesabınıza bu para yatacak. Kampanyaya ayrıca banka şubelerine giderek de başvuru yapabileceksiniz. Ziraat Bankası yaptığı bu kampanya da ayrıca emekli maaşını kendi bankasına taşıyanlara 750 TL promosyon ödeyecek.

Akbank

Akbank üzerinden emekliye para veriliyor. Emekli maaşı bu bankada olanlar hemen onay alırken, bankadan maaş almayan emekliler de başvuru yapabiliyor. Emekli maaşınız Akbank üzerinde değilse Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 4425 numarasına mesaj olarak gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve hemen hesabınıza ne kadar atabileceğinizi göreceksiniz. 

emekliye-para-dagitilmaya-baslandi-banka-kurum-herkes-5000-tl-oduyor-son-karar-cikti-basvuru-ekr1

TEB

TEB bankası da emekli olan vatandaşlara onay veriyor. Uygun faiz oranları ile 5000 TL 36 ay vadeli kredi TEB bankası üzerinden kullanılıyor. TEB bankası kredi alacak olan vatandaşlara uygun krediyi hemen aynı gün veriyor. TEB ihtiyaç kredisi almak için TC KİMLİK numaranızı 4466 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde TEB bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu alıyor. Kampanya detaylarını resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@