Emekliye PTT üzerinden 100000 TL'ye kadar nakit ödemesi verilecek: Kısa mesaj ile gönderildi...

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlara 100000 TL'ye kadar PTT üzerinden emekli kredisi kullandırılacağı açıklandı. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, hemen 24 ay vadeli, Emekli Kredisi kampanyasına katılabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

25 Mart 2023 Cumhurbaşkanı Adaylığı İçin Güncel İmza Sayıları! Muharrem İnce 100 Bin İmzayı Doldurmak Üzere! 25 Mart 2023 Cumhurbaşkanı Adaylığı İçin Güncel İmza Sayıları! Muharrem İnce 100 Bin İmzayı Doldurmak Üzere!

Emekli olup, kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle ödemeler verilerek, krediler, hesaplara yatırılmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak maaş müşterisi olmanız, banka tarafından istenmektedir. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeniz için herhangi bir sakınca yoktur ve ayrıca kredi notu düşük olsa bile onay alabiliyorsunuz. 

PTT EMEKLİ KREDİSİ 100.000 TL BAŞVURU NASIL YAPILIR? SMS İLE BAŞVURU YAPILIR MI?

Ptt üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapılması mümkün olmaktadır. Emekli maaşınız eğer PTT üzerinden alıyorsanız, Aktif Bank ile birlikte verilecek olan düşük faizli 100000 TL emekli Kredisi kampanyasına cep telefonunuz üzerinden SMS atarak katılabilirsiniz. 

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Ptt yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama kredi sicilinize sorgulayacak ve daha sonra ne kadar onay aldığınızı sizlere kısa mesaj ile gönderecekler. Onaylanan tutarı en yakın PTT şubesi üzerinden kimliğinizle birlikte kullanabilirsiniz.