Emekli olan vatandaşların resmi gazetede ve duyurusu yapılan yeni bir destek kampanyası başvurusu başladı. Özellikle kamu bankaları olan Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden destek kampanyasına katılmak isteyen emekliler resmi gazetede yapılan duyuru sonrasında 5000 TL'ye kadar ödemeleri kendi hesapları üzerinden alabilecekler. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız banka şubelerine gitmeden mi bir uygulama üzerinden nakit avans başvurusu yaparak 5000 TL artı para hesabınıza yatırabilirsiniz. Emekli olan vatandaşlar için yapılan Bu kampanyada 5000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler başvuru yaptıktan hemen sonra sonucunu öğrenebilir ve hesabına parayı yatırabilir. 

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası emekli maaşı müşterilerine birden fazla emekli kredisi kampanyası ve nakit avans kampanyası yapıyor. Ziraat Bankası emekli olan vatandaşlara yapmış olduğu 5000 TL nakit avans kampanyası ve mobil uygulama üzerinden onaylayarak hesaplarına yatırıyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar 5000 TL nakit avans kampanyasına başvuru yapmak istiyorsa internet bankacılığı şifresi olarak mobil uygulama üzerinden işlem yapabilir. 

Vakıfbank 

Emekliye 5000 TL'ye kadar ödeme yapan bankalardan bir tanesi de Vakıfbank olmaktadır. VakıfBank emekli maaşını kendi Bankasından alan vatandaşlara 5000 TL'ye kadar nakit avans 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve 750 TL'ye kadar da emekli promosyonu vermektedir. Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız acil nakit ihtiyaçlarınızda ilk başvuru yapacaksınız yer kendi bankanız olabilir. Banka yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte emekli olan vatandaşlara mobil uygulama üzerinden ve banka şubelerinden istedikleri zaman kullanabilecekleri kredi kampanyaları yapmaktadır. 

ee1-3

Halkbank

Halkbank emekli olan vatandaşların en çok tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler ile birlikte 5000 TL'ye kadar nakit avans kullanmak isteyen emekliler mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman işlem yapabiliyor. Destek olarak verilecek 5000 TL nakit avans limitleri ne başvuru yapan emekliler Bu bankada maaş alması durumunda hemen onay olabilecek ve hesaplarına artı para olarak 5000 TL yatacaktır. Kullanacağınız 5000 TL'ye 12 ay vadeye kadar gelebilir veya tek ödeme yaparak aydan aya istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.