Emekliye Sabah Ödeme! Ziraat Vakıf ve Halkbank ödemeleri yapacağı saati açıkladı!

Emekli maaşınız Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan vatandaşlara yeni Yıl Kredisi adı altında verilen kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

A101 Resmen Teknoloji Pazarı Kurdu! Bu Ürünleri Kaçıranlar Bin Pişman Olacak! A101 Resmen Teknoloji Pazarı Kurdu! Bu Ürünleri Kaçıranlar Bin Pişman Olacak!

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde bu bankalar üzerinden emekli kredisi kullanabilirsiniz. Emekli kredileri, vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte verilirken, kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde istedikleri zaman kredi ödemeleri hesaplarına yatırılarak da kullandırılmaktadır. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

Kamu bankaları üzerinden emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda, şubelere gitmeden, yapacakları işlemler için banka müşterisi olması gerekiyor. Hangi banka üzerinden emekli maaş alıyorsanız o bankanın internet bankacılığı uygulamasına girerek buradan 50000 TL'ye kadar sizlere verilecek olan kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. 50000 TL emekli kredisi kullanacak olan tüm emekliler, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilir ve dilerlerse ilk taksit ödemesinde 90 güne kadar erteleme yapabilmektedir. 

Emekli maaşı bu bankalar üzerinde olmayan vatandaşların banka kredi puanı yüksek olması durumunda internet bankacılığı üzerinden kredi kullanabiliyor. Emekli maaşınızı kamu bankalarını taşıyıp, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, yüksek limitli kredilerden faydalanabilir ve kamu bankalarının emekler için yapmış olduğu tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın resmi internet sitelerine giriş yaparak, kampanya detayları hakkında bilgi alabileceğiniz gibi aylık taksit ödemelerinizi, buradaki hesaplama tablosu üzerinden de hesaplayabilir ve ne kadar ödeme yapacağınızı görebilirsiniz.