Emekli olan müşteriler, para ihtiyaçları olduğu zaman sürekli olarak bankalardan kredi başvurusu yapmaktadırlar. Sizlerde eğer emekliyseniz ve para ihtiyacınız olduysa ilk olarak kendi maaş aldığınız banka şubesinden emekli kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Daha önce bu kredilerden kullandıysanız ve acil para ihtiyacınız olduğu zaman bankalar size kredi vermeyebilir. Bu durumda nakit avans alacağınız bankalar devreye girecektir. Nakit avans sizin kendi banka hesabınıza bağlı olan bir kredili mevduat hesabıdır.

Kısa adı ile KMH hesabı 5.000 TL’ye kadar verilmektedir. Bu limiti alabilmeniz için bankada bir hesabınızın olması ve banka politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer banka siciliniz bozuksa kredilerde olduğu gibi nakit avans başvurularında da maalesef olumsuz yanıt alacaksınız.

Alacağınız bu nakit avans ile birlikte dilediğiniz zaman para çekebilir, ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu paralar en fazla 12 ay vadeye kadar verilmektedir. Dilerseniz bu parayı taksit yapmayarak bir sonraki ay da ödemesini yapabilirsiniz. Şimdi sizlere en kolay nakit avans veren bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Denizbank 5.000 TL Nakit Avans Limit Başvurusu

Emeklilere özel kampanyalar yapan bankalardan birisi de Denizbank’tır. Bu bankadan emekli maaşı alan ve kredi kullandığı için bir daha kredi alamayan kişilere banka kendi hesaplarına tanımlatacağı kurtaran hesap adında bir para yükleyecektir. Bu para artı para olarak kendi hesabınızda duracaktır. Başvuru yaptıktan sonra onay alırsanız, otomatik olarak hesabınıza bu para gelecektir. 5.000 TL’ye kadar verilen nakit avans, tanımlama işlemleri sonrasında istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir paradır.

Akbank 5.000 TL Artı Para Başvurusu

Akbank üzerinden de 5.000 TL artı para başvurusu yapabilirsiniz. Artı para başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşterilerin Akbank hesaplarına bu para +5.000 TL olarak eklenecektir. Bu parayı dilerseniz hepsini kullanabilir dilerseniz de kullanmak istediğiniz kadar harcayıp, sadece kullandığınız parayı ödeyebilirsiniz. 12 ay vadeye kadar bölünen harcamalarda, kullanım sonrası diğer ay ödemelere başlayabilirsiniz. Akbank Artı para ile tüm ödemelerinizi yapabilir ve dilediğiniz hesaba para gönderebilirsiniz.

emekliye-sok-odeme-5000-tlye-kadar-hemen-hesaba-yatacak11

Ziraat Bankası 5.000 TL Nakit Avans

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden de nakit avans başvurusu yapabilirsiniz. Banka kendi bankasından emekli maaşı alan müşterilere kredi aldıktan sonra zaten bu limiti oluşturmaktadır. Eğer düşük limit ile işlem yapıldıysa bankaya başvurunuzu yaparak bu limiti yükseltebilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerinden ve internet bankacılığından başvuru yapabilir ve başvuru sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz. Kamu bankası olmasından dolayı diğer bankalara nazaran daha uygun faizlerle işlem yapılacaktır.