Emekliye Son Çağrı! 7.500 TL Promosyon Hediye Edilecek! Emekliler Başvuru Yaparak Hemen Onay Alacak!

Türkiye İş Bankası ayrıcalıklı hizmetler kapsamında emeklilere yönelik sunduğu tekliflere bir yenisini daha ekledi. Yılbaşına sayılı günler kala 7.500 TL'ye kadar ek kazanç elde etmeyi destekleyecek olan fırsat duyuruldu. SGK emeklilerinin yıl sonuna kadar geçerli kampanyadan yararlanabilmeleri için emekli maaşına İş bankası'na taşınması gerekiyor. Bunun için ek bir ücret ödenmiyor. Emekli maaşına ulaşmak isteyenler internet şubeleri ya da İşCep uygulaması üzerinden başvuruda bulunabilir.

7.500 TL Promosyon Başvurusu

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Promosyon başvurusu yapıldıktan sonra alınan aylık maaşa göre promosyon rakamı hesaba otomatik olarak yatırılacaktır. İlk kez emekli olacaklar e-devlet sistemi üzerinde banka İş Bankası olarak seçebilir. SSK ya da Bağ-kur emeklisi olacaklar il müdürlüğüne şahsen başrolde bulunabilir. Uygulama içerisinden emekli promosyon taşıma işlemlerini tamamlanabilmesi için işcep uygulamasına girilir. 

“Başvurular” alanına geçilir. 

“Emekli maaş işlemleri” kategorisine gelinir.

Alt kategoride yer alan “Promosyon başvurusu” ve “maaş taşıma talimat verme” işlemleri tamamlanır. 2022 yılına özel emekli promosyon kampanyasından İş Bankası ile faydalanmak isteyenlere 3 yıl boyunca bankada kalma sözü vermesi gerekiyor. Promosyon başvurusu yapıldıktan sonra 3 gün içerisinde hesaba tanımlanıyor.

7.500 TL Promosyon Ödeme Tablosu

Aşağıdaki ödeme tablosu takip edilerek ne kadar promosyon yatacağı hakkında bilgi sahibi olunabilir. 

  • 3.500 TL'ye kadar emekli aylığı alanlar 4.500 TL

  • 3.500 TL - 7.500 TL arası emeklilerle olanlar 5.250 TL 

  • 7500 TL - 10.000 TL arası emekli aylığı alanlar 6.750 TL 

  • 10.000 TL üzeri emekli aylığı alanlar 7.500 TL