Emekliye Son Dakika, Faizsiz 5 Maaş Nakit İmkanı Sunulacak

Emekliye Son Dakika, Faizsiz 5 Maaş Nakit İmkanı Sunulacak. Son dakika açıklaması ile 5 maaş nakit avans imkanı sunulacak. İşte detaylar...

Ekonomi 20.08.2021 - 20:05 20.08.2021 - 20:07 Vural Pars

Emekli olan kişilere son dakika haber var. Son dakika olarak sunulacak olan bu kampanyada emekli olan kişilere 5 maaş nakit avans verilecek. Üstelik bankalardan faizsiz olarak bu işlem yapılacak. Sizlerde eğer emekli maaşı alıyorsanız, emekli maaşınızın üzerinden nakit avans alabileceksiniz. 2000 TL maaş alan bir emekli, kredi haricinde 10000 TL’ye kadar hesabına nakit avans hesabı açacaktır. Bu verilen nakit avans limitleri acil durumlarınızda kullanılmak üzere verilecektir. Bankalardan nakit avans aldığınızda faiz uygulanır. Katılım bankaları üzerinden emekli maaşı alan kişiler ise bu avans limitlerini faizsiz olarak alacaklardır. Emekli olan kişilere, son dakika olarak yapılan bu kampanya sonrasında, katılım bankaları üzerinden faizsiz, kamu bankaları üzerinden de düşük faizlerle maaşınızın 5 katı kadar nakit avans limiti yüklenecektir.

Emekliye Son Dakika

Emekli olan kişilere son dakika olarak verilen bu kampanyada, banka müşterisi olan olmayan herkes başvuru yaparak bu nakit avans limitlerini alıp almadıklarını öğrenecekler. Eğer faizsiz işlem yapacaksanız, faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasında olduğu gibi, katılım bankaları üzerinden alacağınız bu avans limitlerinde geri ödeme yaparken faiz uygulamayacaksınız. Faizsiz kredi alacak kişiler gibi bu bankalardan işlem yapacak kişiler, emekli olması durumunda, maaşlarının 5 katına kadar işlem yapacaklardır. Emekli olan kişilerin son dakika olarak yapacakları bu kampanyalarda Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası, kendi bankasından emekli maaşı alan kişilere destek vereceğini duyurdu.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Emekli olup başvuru yapmak isteyenler, maaş aldıkları banka şubesinden internet bankacılığı şifresi alması gerekiyor. Ziraat Katılım Bankası veya Vakıf Katılım Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler, nakit avans limitlerine internet bankacılığı veya bankanın mobil uygulamaları üzerinden başvuru yaparak alacaklardır. Mevduat hesabı olarak yapacağınız bu başvurularda, maaşınızın 5 katına kadar onay alabileceksiniz. Bankadan başvuru yaptığınızda kredi politikalarınıza göre işlem yapılacak ve bankalar bu politikalar üzerinden kişilere sonuç vereceklerdir. Bankalardan sonuç alan kişiler, hemen hesaplarında artı para olarak maaş nakit avans görebileceklerdir. Başvuru sonrasında hemen sonucu öğrenebileceksiniz. Banka sonucunuza göre size geri bildirim yapacaktır.

3-banka-15000-tl-acil-kredi-veriyor-sms-ve-atm-ile-basvuru-yapin-dusuk-faizli-kredi-hesaba-yatsi-3

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarından alıyorsanız, bu bankalarında internet bankacılığını kullanarak hemen başvuru işlemlerini yapabileceksiniz. Başvuru sonrasında hemen hesabınıza artı para olarak yatacak ve yatan hesabı istediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Bu bankalardan yapacağınız başvurularda faiz uygulanır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@