Emekli olan kişilerin özellikle borç durumu oldukça ağır oluyor. Eğer bankalara düzensiz borçlarınız varsa, sizlere 3 bankadan bir kredi kampanyası var. Bu 3 bankanın yaptığı kredi kampanyası ile birlikte, emekli olan kişiler, borç kapatma kredisi alabilir. Tüm ihtiyaçlarınız için verilecek bu krediler için bazı şartlar açıklandı. Bu verilen şartlara uygun olanlar, hemen onay alabilecekler.

Bankaların son yaptıkları kredi kampanyalarından birisi de borç kapatma kredileridir. Borç kapatma kredisi olarak bilinen kredilerde bankalar tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatacaklardır. Bu krediler bu sebeple müşterilere daha uygun gelmektedir. Sizlerde eğer bankalardaki borçlarınızı tek bir yere toplamak istiyorsanız, bu kredilere başvurunuzu yaparak işlem yapabilirsiniz. Borç kapatma kredileri ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yere toplayacaktır. Emekli olup bu kredileri alabilmeniz için bankaya emekli maaşınızı taşımanız veya başvuru yapacağınız bankadan emekli maaşı almanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Emekliye Verecek, İlk Taksit Ödemesi 90 Gün Olacak

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, emekli maaşını bu bankadan alan müşterilere anında kredi imkanı vermektedir. Sizlerde en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek 100.000 TL’ye kadar hem ihtiyaç hem de diğer banka borçlarınızı kapatarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Alacağınız kredilerde 36 ay vade yapabilir ve 3 ay ertelemede kullanabilirsiniz. Banka sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yere toplayacaktır. Konut kredisi ve taşıt kredisi başvurusu için bankanın diğer kredilerini almanız gerekiyor.

emekli-kapatma

Şekerbank 100.000 TL Kredi Kapatma İşlemleri Başladı, Borç Transfer Kredisi Veriliyor

100.000 TL’ye kadar kredi ve kart borcu olan kişiler, emekli maaşlarını Şekerbank’a taşıdıklarında anında kredi onayı alabilirler. Banka bu kredilerde sadece borçlarınızı kapatacaktır. Üzerine para istiyorsanız, banka ihtiyaç kredisi olarak bu işlemleri yapacaktır. Kredi notu düşük olan emeklilerde bu krediyi kullanabilirler. Banka maaş taşıması yaptığınızda, ilk maaşı alır almak kredi kullanabilirsiniz. Şekerbank borç kapatma kredisinde en fazla 100.000 TL ve 36 ay vade ile kredi verilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Emekliye 100.000 TL Borç Transfer Kredisi

Yapı Kredi Bankası üzerinden de 36 ay vadeye kadar borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen bu kredi için başvuru yapabilirler. 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde başvuru için en yakın banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Kredi onayı alabilmeniz için emekli maaşınızı bu bankaya taşımalı veya bir ipotek vermeniz gerekmektedir. Alacağınız kredilerde kredi kartı, ihtiyaç kredisi ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı kapatarak borç transferi yapabilirsiniz. Borç transfer kredilerinde bankalar tüm borçlu olduğunuz bankalara IBAN numarası üzerinden paraları gönderecektir. Siz daha sonra borçlu olduğunuz banka ile görüşecek ve borcunuzu kapatacaksınız. Banka bu seferde sizden kapattığınıza dair belge isteyecektir. Eğer bankaya o belgeyi vermezseniz banka krediyi sizden geri isteyebilir.