Emekliye Son Dakika Yeni Haberler Gelmeye Devam Ediyor, 10.000 TL Hesaplara Yatıyor, Kontrol Edin. Emekli olan vatandaşlar 10 bin TL'ye kadar kendi bankaların üzerinden ödeme alabilecek. Ziraat bankası'na Vakıfbank Vakıfbank önderliğinde başlatılan bu kampanyaya İş Bankası Şekerbank ve DenizBank'a dahil oldu. Banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istemeyen ve acil durumda para kullanmak isteyen kişilere 10.000 TL ye kadar artı para imkanı kullandırılacak. Emekli olan kişiler aralık ayı boyunca hızlı bir şekilde faizsiz ve düşük faiz oranları ile 10.000 TL kredili mevduat hesabı kullanmak istiyorsa başvuru yapması gerekiyor. 

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası faizsiz ve düşük faiz oranları ile 10 bin liraya kadar kredili mevduat hesabı başvurusu yapma imkanı sizlere sunacak. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız hemen internet bankacılığı şifresi olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak isteyen kişilere 10.000 TL üzerinde emekli kredisi kampanyası da yapıyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız tüm emekli kampanyalarına başvurunuzu gerçekleştirebilir ve sonucuna hemen öğrenebilirsiniz. 

da13-3

Vakıfbank ve Halkbank

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, emekli maaşını bu bankadan alması durumunda hemen onay olabilir ve hesabına 10.000 TL ödeme atabilir. Vakıfbank ve Halkbank emekli olan vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi onayı vereceğini duyurdu. Emekli maaşınızı Vakıfbank halkbank'tan alıyorsanız 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli Kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank Halkbank yaptığı Bu kampanyada uygun faiz oranları ile sadece emekli olan vatandaşlara sürekli güncel kampanyalar yapmaktadır. Bunun için bankanın resmi internet sitesine girerek güncel kampanyaları kontrol edebilirsiniz.