Emekliye TC kimlik üzerinden 18.000 TL ödeme geldi! Emekli maaşlarını alanlar hemen onay alıyor!

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde kimlik numaranız aracılığı ile birlikte 18000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirerek, 18 bin TL nakit kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşları uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden aşağıdaki bankalar aracılığı ile birlikte kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli verilecek olan bu kredi ödemelerinde sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullandırılmaktadır. 

Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz ve kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalara sizlerde katılabilirsiniz. 

EMEKLİ KREDİSİ OLACAK!

Eğer emekli maaşınızı almış olduğunuz, bankalar Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank ise 18 bin TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sizler için başlatılan bu kampanyada düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi işlemleri hızlı bir şekilde yapılabilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak da hemen aynı gün içinde kullandırılarak ödenecektir. Emekli kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerden yararlanmak isteyen vatandaşlara bankalar belirli şartlar dahilinde ödeme gerçekleştiriyor. 

BAŞVURU

Kamu bankasından 2 yıl ödemesiz 500.000 TL hemen onaylanıyor! Kamu bankasından 2 yıl ödemesiz 500.000 TL hemen onaylanıyor!

Başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir, bireysel müşteri temsilcisi üzerinden ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Emekli maaş alan vatandaşlara ayrıca, borç kapatma kredileri de kamu bankaları tarafından ödenmektedir.