Emekliye verilecek olan 4400 TL ödemeler hesaplara yatmaya başladı

Emekli olan kişilere verilecek olan 4400 TL ödemeler Bugün sabah itibari ile hesaplara yatmaya başladı. Emekli olan kişileri yapılacak olan Bu kampanyada son dakika olarak ajanslara düşen haber detayı

Ekonomi 12.11.2021 - 11:53 12.11.2021 - 11:53 Vural Pars

Emekliye son dakika haber. emekli olan kişilere son dakika olarak 4400 tl ye kadar ödeme yapılacağı haberi oldukça umut dolu bir haber. Emekliye son dakika olarak bankalar üzerinden verilecek 4400 TL nakit avans limitleri Bugün itibarıyla hesapları yapmaya başladı. Daha önce nakit avans başvurusu yapan ve onay sürecini bekleyen emekliler Sabah saatlerinde hesaplarında artı 4400 TL olarak nakit avans limitlerini görmeye başladı. Henüz başvuru yapmayan kişiler için de başvurular devam ediyor. Emekli maaşı almış olduğunuz banka üzerinden yapacağınız bu başvurular ile birlikte 4400 tl ye kadar hemen ödeme alabileceksiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 4400 TL ödeme başvurusu

Ülkemizin en çok emekli maaşı müşterisi olan bankalarından Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli maaşı hesabınız üzerinden sizlere 4 bin 400 TL'ye kadar ödeme yaptırıyor. Başvuru yapmayan kişiler 4400 tl ye kadar ödemeleri bankaların nakit avans limitleri ile kullanabilecek ve alacakları bu parayı istedikleri zaman hesaba yatırabilecek. 12 ay vadeye kadar yapmış olduğunuz harcamaların geri ödemesini yapabileceksiniz.

kredi-kimlik-1

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler emekli maaşları hesapları üzerinden aldıkları internet şifresi ile birlikte bankanın resmi internet sitesinden veya mobil uygulaması üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak başvuru yapabilecek. Emekli maaşı hesabınız üzerinden alacağınız bu parayı İstediğiniz zaman kullanabileceksiniz ve kendi emekli maaşı hesabınıza artı para olarak yatacaktır.

Kamu bankalarından emekli maaşı almayan kişilerde kendi emekli maaşı almış oldukları bankaların internet bankacılığı şifresini alarak kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilir. DenizBank kurtaran hesap adında yaptığı bu kampanyayı Yapı Kredi Bankası esnek hesap Akbank artı para olarak başvuru alıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@