Emekli olan kişilere son dakika kampanyası duyurusu yapıldı. Emekli olan kişiler bankalar üzerinden 45 bin TL Destek kredi kampanyasına katılarak acil ihtiyaçlarını 5 dakika içerisinde çözebilir. 45 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verecek olan bankalar kamu ve özel bankaları olarak bilinmektedir. VakıfBank'ın başlatmış olduğu bu kampanyayı daha sonra diğer kamu bankaları ve devlet destekli özel bankalarda devam ettiriyor. Sizlerde Acil para ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank emekliye 45.000 TL ödeme 

Kamu Bankası olarak hizmet veren VakıfBank emekli olan vatandaşlara 45 bin TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Banka üzerinden yapılan Açıklama ile birlikte Vakıfbank 45 bin TL'ye kadar yapacağımı ödemelerde ilk taksit ödemesinde 90 güne kadar erteleme imkanı emekli vatandaşlara sunacak. Emekli maaşımızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız 45 bin TL'ye kadar hemen işlem yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz. 

Şekerbank emekliye 45.000 TL ödeme 

Şekerbank üzerinden kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar 45.000 TL ödeme almak istiyorlarsa belirli şartlar dahilinde bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor. Şekerbank 45 bin TL'ye kadar vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında maaş taşıma şartı ile vatandaşlara Kredi imkanı tanıyor. Ayrıca bu banka 100.000 TL'ye kadar diğer bankadaki olan borçlarınızı kapattığınız için sizlere borç kapatma kredisi veriyor.

PTT emekliye 45.000 TL ödeme 

Emekli maaşını PTT üzerinden alan kişiler aktif banka aracılığı ile kredi notu düşük olsa bile 45.000 TL ödeme alabiliyor. PTT emekli kredisi başvurusu yapmak için PTT şubelerine gidebilir veya SMS atarak hemen sonucunuzu öğrenebilirsiniz. PTT yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin.

eee132111-5

İş Bankası emekliye 45.000 TL ödeme 

İş Bankası üzerinden emekli maaşı alan veya emekli maaşını İş bankası'na taşıyan kişiler 45.000 TL ödeme almak istiyorlarsa banka internet bankacılığı üzerinden İşCep uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusu yapabilir. Emekliye 45.000 TL ödeme veren İş Bankası 36 ay vade ile işlem yaparken ilk kredi taksit ödemesinde 31 gün ve 90 gün arasında erteleme imkanı sizlere sunacaktır.