Emekliye yeniden müjde geldi! O bankadan emekli maaşı alırsanız, Para sıkıntınız ortadan kalkacak

Denizbank, emekli maaşı alan vatandaşlara özel olarak sunulan kredi fırsatıyla dikkat çekmektedir. Bu kampanyaya katılan emekliler, 30.000 TL'ye kadar kredi kullanma olanağına sahiptirler ve bu krediye 36 ay vadeli olarak başvurabilirler. Ayrıca, ilk taksit ödemesini 90 gün ertelemeli olarak gerçekleştirebilirler. Ancak Denizbank, emekli kredileri için emekli maaşının kendi bankasından alınmasını şart koşmaktadır.

Emekli maaşını Denizbank'tan alan vatandaşlar için sunulan bu Nakit kampanyası, 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunmaktadır. Emekli maaşı Denizbank'tan alan müşteriler, 36 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde 3 ay ödeme erteleme seçeneğinden faydalanabilirler. Başvurularını cep telefonları üzerinden SMS ile yapabilen emekliler, bu hızlı ve kolay yöntemle kredi başvurularını gerçekleştirebilirler.

SMS ile Başvuru Yapma Kolaylığı ve Hızlı Onay Süreci

Denizbank, SMS ile kredi başvurusu yapma imkanı sunarak müşterilerine en kolay kredi başvuru yöntemlerinden birini sunmaktadır. İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyenler, başvurularını sadece 5 dakika içinde tamamlayabilirler ve onaylanan kredi miktarını aynı gün içinde hesaplarına aktarabilirler.

Bursa Uludağ Üniversitesi, Programcı, Büro Personeli, Kütüphaneci ve Tekniker Pozisyonlarında 24 Personel Alımı İlanı! Bursa Uludağ Üniversitesi, Programcı, Büro Personeli, Kütüphaneci ve Tekniker Pozisyonlarında 24 Personel Alımı İlanı!

SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler, "Kredim" yazıp boşluk bırakarak plaka ve TC kimlik numaralarını yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermelidirler. 32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında, banka 5 dakika içerisinde kredi başvurusu sonucunu iletecek ve onaylanan kredi tutarı hakkında bilgi verecektir. Onay alındıktan sonra, müşterileri banka şubelerine davet ederek kimlikleriyle birlikte kredi işlemlerini tamamlamalarını sağlayacaktır. Ayrıca, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, bankanın resmi internet sitesini kullanarak da başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebilirler.